کد خبر : 10005

اصلاح نقاط حادثه‌خیز دشتی

اصلاح نقاط حادثه‌خیز دشتی

بوشهر 24: معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار دشتی گفت: با برنامه‌ریزی انجام گرفته، نقاط حادثه‌خیز شهرستان دشتی اصلاح شدند.

بوشهر 24: معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار دشتی گفت: با برنامه‌ریزی انجام گرفته، نقاط حادثه‌خیز شهرستان دشتی اصلاح شدند.

به گزارش "بوشهر 24"، حمید بردستانی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان دشتی آماده استقبال و پذیرایی از مهمانان نوروزی است و تمهیدات لازم برای این مهم اندیشیده شده است.

وی افزود: کمیته‌های مختلف ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی از روزهای گذشته آمادگی کامل خود را اعلام کرده‌اند و امیدواریم خدمات‌رسانی شایسته‌ای به مهمانان نوروزی انجام شود.

معاون فرماندار دشتی از اجرای طرح آرامش بهاری در دشتی خبر داد و خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی انجام گرفته، این طرح از 28 اسفندماه در جوار امامزادگان در شهرستان دشتی برگزار می‌شود.

بردستانی از اجرای سوگواره یاس نبوی در دشتی خبر داد و تصریح کرد: این طرح مهم نیز از 3 تا 5 فروردین 1394 توسط اداره اوقاف و امور خیریه انجام خواهد شد.

وی گفت: اورژانس‌های بین راهی اماده خدمات‌رسانی هستند و تمهیدات و پیش‌بینی تامین سوخت در جایگاه‌ها، رفع نقاط حادثه خیز و محور ورودی و خروجی شهرستان نیز از پیش‌بینی‌های به عمل آمده است.

بردستانی اضافه کرد: رفوژ بلوار پلیس راه تا میدان خالو حسین به اتمام رسیده و در خروجی شهرستان تا حوزه شهر خورموج عملیات اجرایی آن به پایان رسیده و عملیات اجرایی خروجی شهر خورموج تا روستای مل‌گل نیز حدود چهار کیلومتر آن زیرسازی تا مرحله قبل از آسفالت انجام و دریکی دو ماه آینده آسفالت می‌شود.

وی از رفع نقاط حادثه‌خیز شهرستان دشتی خبر داد و گفت: عملیات اجرایی نقطه حادثه‌خیز محور بادوله تا کاکی به اتمام رسیده و قطعه حادثه‌خیز ناصری به شنبه نیز عملیات اجرایی آن به طول 10 کیلو متر به اتمام رسیده است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار دشتی افزود: برای تامین مواد غذایی مردم در ایام نوروز نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است./تسنیم

ارسال نظر