کد خبر : 10028

جمیری در دیدار با بسیجیان شهرستان دیلم:

مشکلات بهداشت و درمان دیلم برطرف می شود/ کشاورزی و سد چمشیر دو موضوع مهم در دست پیگیری

مشکلات بهداشت و درمان دیلم برطرف می شود/ کشاورزی و سد چمشیر دو موضوع مهم در دست پیگیری

بوشهر24: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به مسائل و مشکلات شهرستان دیلم اشاره کرد، و بیان داشت: موضوع کشاورزی و سد چمشیر دو موضوعی است به جدیت در حال پیگیری آن هستیم و امیدواریم در آینده نزدیک انجام گیرد.

بوشهر24: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به مسائل و مشکلات شهرستان دیلم اشاره کرد، و بیان داشت: موضوع کشاورزی و سد چمشیر دو موضوعی است به جدیت در حال پیگیری آن هستیم و امیدواریم در آینده نزدیک انجام گیرد.

به گزارش "بوشهر24"، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در نشست با بسیجیان شهرستان دیلم نظام جمهوری اسلامی را نظامی الهی- ولایی و سرار نور دانست، و گفت: ضعف ها و کاستی که موجود است از ناحیه مسئولان می باشد و از جانب نظام نیست؛ دشمن تلاش می کند تا این حقیقت نورانی را به گونه ای دیگر جلوه دهد.

عبدالکریم جمیری افزود: خداوند متعال این توفیق را به ما به عنوان یک بسیجی داده تا از این حرکت الهی حفاظت و پاسداری کنیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه گاهی قدر این توفیق را نمی دانیم اظهار داشت: دشمنان امروز بیشتر از ما به جایگاه بسیج واقف اند.

جمیری با اشاره به رشادت های سپاه در کشور عراق در مقابله با تکفیری ها گفت: امروز یک سردار سپاه اسلام در برابر این تهاجم گسترده تکفیری ها و داعشی ها به تنهایی از اسلام دفاع می کند و باید به آن امام عزیز درود فرستاد که پا به پای نظام، بسیج را شکل داد.

وی ادامه داد: دفاع ما هنوز وجود دارد و فقط نوع و شکل آن تغییر پیدا کرده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهاجمات گسترده دشمن بر علیه کشور، تصریح کرد: امروز این دشمن با امکانات و رسانه های مختلف هر روز به گونه ای و به رنگی است و در چنین شرایط یک بسیجی تام و تمام را می خواهد که این دشمن شناسی را داشته باشد؛ یک بسیجی هم امام و هم دشمن را به خوبی می شناسد.

جمیری با بیان اینکه مشکل دنیا با ایران سر مسئله هسته ای نیست بلکه مشکل آنان اسلام است،گفت: آنان می دانند که داشتن انرژی هسته ای موجب قدرت اسلام است و نیز می دانند که اگر در زمینه های مختلف رشد داشته باشیم  آنان را در اهدافشان ناکام می گذاریم.

وی افزود: ما مذاکره می کنیم چون اهل منطق هستیم ولی نباید همه چیز را به مسئله هسته ای گره بزنیم؛ وقتی دیدند که توان ما بدون هیچ گونه وابستگی در زمینه های هسته ای به حد بالا رسیده است، به پای میز مذاکره آمدند.

این نماینده مجلس گفت: مطمئن هستیم با چشمان باز امام عزیزمان و پا در میدان بودن بسیجیان عزیز، هرگز دشمنان ما به اهدفشان نخواهند رسید.

جمیری با اشاره به رابطه به مجلس و دولت گفت: برخی از همان ابتدا به دنبال این بودند که مجلس آینده متشکل از افراد اصولگرا نباشد و همین موجب شد رابطه ما با بین دولت و مجلس بهم بخورد اما مجلس تلاش کرده تا کنون وظایف خود را به خوبی انجام دهد و تعامل خود و همراهی با دولت را داشته باشد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به مسائل و مشکلات شهرستان دیلم اشاره کرد، و بیان داشت: موضوع کشاورزی و سد چمشیر دو موضوعی است به جدیت در حال پیگیری آن هستیم و امیدواریم در آینده نزدیک انجام گیرد.

جمیری موضوع بهداشت و درمان دیلم را از دیگر مشکلات این شهرستان عنوان کرد و ابراز داشت: در این حوزه با آمدن یکی از مدیران جوان و با برنامه خوب و با پیگیری هایی که در این حوزه داشتیم تحولات خوبی در حال رقم خوردن است.

وی افزود: مشکلات بیمارستان دیلم و احداث یک مرکز تخصصی بحث بهداشت و درمان در این شهرستان حتما حل خواهد شد.

جمیری مشکلات ورزش این شهرستان اشاره کرد، و بیان داشت: موضوع دیگر موضوع ورزش و جوانان است که متاسفانه در حوزه زیر ساخت ها آنگونه که باید و شاید توجه مناسبی نشده است.

وی اضافه کرد: با صحبت هایی که با مدیر کل وقت و وزیر ورزش و با مدیر این شهرستان داشتیم تلاش شده است که تغییراتی در راستای بهبود این وضعیت انجام شود.

این نماینده مجلس در خصوص حوزه عمران شهری شهر دیلم گفت: بحمدلله در این حوزه نیز شاهد تغییراتی در سطح شهر هستیم؛ اعتباراتی در حوزه شهرداری در پیگیری هایی که در تهران داشتیم اختصاص داده شد.

جمیری درباره مشکلات فاضلاب این شهرستان گفت: فاضلاب شهری یکی از مسائلی است که به شدت دنبال کردم حتی در سفر معاون وزیر نیرو و جلسه با وزیر نیرو این موضوع پیگیری شد. امیدوارم مورد توجه دولت مردان قرار گیرد و قدم های بلندی در این رابطه برداشته شود.

وی با اشاره به خطرات جاده گناوه – دیلم اظهار داشت: امیدواریم با پیگیری هایی که داشتیم به زودی این مشکل برطرف شود؛ جاده گوره گچساران هم از وزیر نفت قول گرفتیم که انجام گیرد و در مصوبات سفر رئیس جمهور قرار نیز گرفت.

ارسال نظر