کد خبر : 10127

ایجاد 8 قرارگاه نیروی انتظامی در نوروز

ایجاد 8 قرارگاه نیروی انتظامی در نوروز

بوشهر 24: فرمانده انتظامی استان بوشهر از ایجاد یک قرارگاه اصلی و هفت قرارگاه فرعی ناجا در نوروز و تمهیدات ویژه برای چهارشنبه آخر سال خبر داد.

بوشهر 24: فرمانده انتظامی استان بوشهر از ایجاد یک قرارگاه اصلی و هفت قرارگاه فرعی ناجا در نوروز و تمهیدات ویژه برای چهارشنبه آخر سال خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، حیدر عباس‌زاده صبح امروز در نشست هماهنگی نیروی انتظامی با حضور روسای پلیس شهرستان‌های استان بوشهر در ارتباط با تمهیدات چهارشنبه آخر سال در استان بوشهر اظهار داشت: از یکماه قبل 3 مرحله طرح ویژه برای جمع‌آوری مواد محترقه در استان بوشهر اجرا کردیم و مقادیر زیادی مواد محترقه کشف شد.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی استان بوشهر برای انجام ماموریت‌های محوله ویژه نوروز در حال آماده باش، سازماندهی نیروهای اجرایی و ستادی خود است و برای ایام نوروز آمادگی کامل داریم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: با شادی مردم مخالف نیستیم اما با کسانی که به امنیت عمومی جامعه بخواهند دهن کجی کنند مقابله می‌کنیم. یکی از اقدامات برجسته در نوروز، استقرار ایستگاه موقت پلیس در مناطق مهم است که  همکاران در دو شیفت کاری درا ین ایستگاه‌ها فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به حضور نیروهای انتظامی در نقاط حادثه خیز درون و برون شهری، بیان کرد: حضور پلیس در نقاط مختلف استان را در نوروز خواهیم داشت ضمن اینکه با حضور میدانی و افزایش گشت‌های میدانی در مناطق جرم‌خیز فضا را برای مجرمان ناامن خواهیم کرد.

عباس‌زاده با بیان اینکه مقابله با سرقت‌ها، عمده و خرده فروشی مواد خدر از برنامه‌های نوروزی است، افزود: یک قرارگاه اصلی و هفت قرارگاه فرعی نیروی انتظامی در ایام نوروز، برای ایجاد نظم و امنیت در استان فعالیت خواهند کرد ضمن اینکه نظارت و کنترل بر اصناف نیز از دیگر برنامه‌های ناجاست.

وی ادامه داد: علاوه بر مجرمان و ناامن کنندگان جامعه در شب چهارشنبه آخر سال، خودروهای مزاحم در نوروز نیز توقیف شده و تا پایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ خواهند بود./ فارس

ارسال نظر