کد خبر : 10216

واحد توانمندسازی نیروی انسانی منطقه ویژه پارس راه‌اندازی می‌شود

واحد توانمندسازی نیروی انسانی منطقه ویژه پارس راه‌اندازی می‌شود

بوشهر 24: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: واحد توانمندسازی نیروی انسانی منطقه ویژه پارس راه‌اندازی می‌شود.

بوشهر 24: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: واحد توانمندسازی نیروی انسانی منطقه ویژه پارس راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش " بوشهر 24 "، مهدی یوسفی عصر چهارشنبه در نشست بررسی طرح‌های منطقه ویژه پارس اظهار داشت: در سال جاری با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت‌ها تلاش کردیم تا بتوانیم به بهترین صورت در راستای عمل به برنامه‌ها و اهداف تعیین شده حرکت کنیم و شاهد نتایج بسیار خوبی نیز بودیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، اذعان داشت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری گام‌های بسیار خوبی برداشته شد و دولت نیز در سال جاری به موفقیت‌های خوبی دست یافت.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس ادامه داد: یکی از دستاوردهای بسیار مهم صنعت نفت در سال ۹۳، دستیابی به افزایش تولید بیش از ۱۰۰ میلیون متر مکعب گاز در پارس جنوبی بود.

وی همچنین به افتتاح و بهره‌برداری از فاز ۱۲ پارس جنوبی در آخرین روزهای سال با حضور رئیس جمهور اشاره کرد و اذعان داشت: فاز ۱۲ در پارس کنگان به بهره‌برداری رسید و به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های ملی بود.

یوسفی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش‌های صورت گرفته برای توانمندسازی نیروی انسانی در این منطقه اشاره کرد و افزود: این مهم یکی از خواسته‌های مهم مردم این منطقه و همچنین از نیازهای صنایع مستقر در این منطقه بود که پیگیری‌های زیادی در این راستا صورت گرفت.

وی تصریح کرد: به منظور تربیت نیروی ماهر در منطقه ویژه پارس تلاش‌ کردیم تا واحد آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی راه‌اندازی شود که با موافقت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، این مهم به تصویب رسید.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از تامین امکانات مورد نیاز و راه‌اندازی این واحد در آینده نزدیک خبر داد و بیان داشت: در این واحد از نیروی انسانی مسلط به امور کارآفرینی و اشتغال استفاده خواهیم کرد./ مهر

ارسال نظر