کد خبر : 10288

13 اثر ملی در دشتی برای بازدید مسافران نوروزی مهیا شده است

بوشهر 24: معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشتی گفت: شهرستان دشتی با ثبت 13 اثر ملی قابلیت بازدید برای مسافران نوروزی را دارد.

بوشهر 24: معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشتی گفت: شهرستان دشتی با ثبت 13 اثر ملی قابلیت بازدید برای مسافران نوروزی را دارد.

به گزارش " بوشهر 24 "، محمد حسینی ظهر امروز در آیین استقبال از میهمانان نوروزی که با حضور مسئولان شهرستان دشتی برگزار شد ضمن تبریک سال جدید گفت: مقام معظم رهبری امسال را به نام دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی مزین فرمودند، مقارن این سال با ایام فاطمیه این است که نشاط برآمده از محبت اهل بیت(ع) است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشتی افزود: شهرستان دشتی عملا از 25 اسفندماه سال گذشته میزبان تعداد زیادی از میهمانان دیگر استان‌های کشور بود.

وی افزود: شهرستان دشتی با ثبت 13 اثر ملی، قابلیت بازدید برای مسافران نوروزی را دارد و همه امکانات رفاهی در نظر گرفته شده است.

حسینی اضافه کرد: در شهر خورموج قله محمد خان دشتی، بنگه و شیرینه و در سطح شهرستان می‌توان از قله دختر در لاور ساحلی، آتشکده مند، تنگه سدر و گنبد نمکی به عنوان جاذبه‌های دینی نام برد.

وی ضمن آرزوی سفر خیر برای مسافران گفت: بیش از 13 مدرسه در سطح دشتی و 9 باب مدرسه در شهر خورموج با بیش از 80 کلاس با امکانات رفاهی مناسب در خدمت هموطنان عزیز است.

بنا به همین گزارش معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشتی به اتفاق مسئولان محلی با حضور در بیمارستان زینبه خورموج ضمن عیادت از بیماران در بخش‌های مختلف با اهدا هدیه از پرستاران تجلیل کردند./ فارس

ارسال نظر