کد خبر : 10289

امنیت پایدار و مطلوب بوشهر باعث افزایش مسافران نوروزی شده است

امنیت پایدار و مطلوب بوشهر باعث افزایش مسافران نوروزی شده است

بوشهر 24: استاندار بوشهر گفت: امنیت پایدار و مطلوب بوشهر باعث افزایش مسافران نوروزی شده است.

بوشهر 24: استاندار بوشهر گفت: امنیت پایدار و مطلوب بوشهر باعث افزایش مسافران نوروزی شده است.

به گزارش " بوشهر 24 "، مصطفی سالاری پیش از ظهر شنبه در نشست با کارکنان و فرماندهان انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: امنیت بسیار خوبی را در استان بوشهر شاهد هستیم که نیروی انتظامی نقش بسیار خوبی در برقراری این امنیت دارد که جا دارد از تلاش شما تقدیر کنیم.

وی به رویکرد مردم‌داری نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: این مردم‌داری کمک بسیار زیادی به نیروی انتظامی در زمینه ایجاد امنیت کرده است و امیدواریم در سال جدید نیز شاهد این روند باشیم.

استاندار بوشهر با اشاره به برخی از انتظارات مردم از نیروی انتظامی، بیان داشت: باید تلاش شود که شاهد فعالیت همه افراد در چارچوب قانون نظام جمهوری اسلامی باشیم و باید این فضا ایجاد شود.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۴، خاطرنشان ساخت: شاهد افزایش فعالیت‌های سیاسی در سال جدید خواهیم بود و گروه‌های مختلف سیاسی در استان برنامه‌هایی خواهند داشت که باید نظم و امنیت مناسبی در این زمینه برقرار شود.

سالاری با بیان اینکه همه گروه‌های سیاسی در فضای آرام می‌توانند فعالیت داشته باشند، ادامه داد: هر فردی در فضایی آرام می‌تواند فعالیت سیاسی داشته باشد و این فعالیت‌ها باید بر اساس قانون و مقررات جمهوری اسلامی باشد.

وی با تقدیر از عملکرد مطلوب نیروی انتظامی استان بوشهر، تصریح کرد: این عملکرد مطلوب باعث شده است که امنیت بسیار خوبی در استان شاهد باشیم و این موضوع مسافران نوروزی بسیاری را به این استان کشانده است./ مهر

ارسال نظر