کد خبر : 10290

تردد در محورهای مواصلاتی گناوه به سهولت انجام می‌شود

بوشهر 24: رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناوه گفت: تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان گناوه به سهولت در حال انجام است.

به گزارش " بوشهر 24 "، صدرالله عبدالهی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: کارهای بسیار خوبی در حوزه راه های مواصلاتی شهرستان گناوه انجام شده است.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناوه گفت: اکیپ‌های راهداری این اداره نیز در سطح راه های شهرستان به منظور خدمات دهی مطلوب در راستای ایمنی راه‌ها در حال فعالیت مستمر هستند.

وی با اشاره به باران و وزش تندباد در دو شب گذشته در شهرستان گناوه بیان داشت: تمام اقدامات لازم برای ترمیم و نصب مجدد تابلوهای اطلاعاتی کنار جاده ای که در نتیجه این پدیده دچار خسارت شده بودند، انجام شد.

عبدالهی تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا در تعطیلات نوروز امسال نیز هیچگونه مشکلی در حوزه راه‌های این شهرستان نداشته باشیم و نقاطی را که نیاز به بهسازی داشته‌اند، بهسازی کرده ایم.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناوه در پایان گفت: تمام راه‌های شهرستان گناوه در حال حاضر باز است و به وسیله تردد شمار الکترونیکی نیز میزان تردد در بزرگراه گناوه - برازجان رصد می شود.

گفتنی است که راه های مواصلاتی شهرستان گناوه شامل راه گناوه - دیلم، گناوه - بوشهر، گناوه - شول - گچساران و بزرگراه گناوه - برازجان است و راه گناوه - میشان - نورآباد نیز چندین سال است که عملیات عمرانی آن متوقف است./ مهر

ارسال نظر