کد خبر : 10292

۷۰ ایستگاه موقت پلیس نوروزی در استان بوشهر راه‌اندازی شد

 ۷۰ ایستگاه موقت پلیس نوروزی در استان بوشهر راه‌اندازی شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با توجه به افزایش سفر گردشگران به استان بوشهر برای افزایش امنیت در نقاط مختلف ۷۰ ایستگاه موقت نوروزی پلیس در استان بوشهر راه‌اندازی شد.

بوشهر24:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با توجه به افزایش سفر گردشگران به استان بوشهر برای افزایش امنیت در نقاط مختلف ۷۰ ایستگاه موقت نوروزی پلیس در استان بوشهر راه‌اندازی شد.

به گزارش "بوشهر24"،سردار حید عباس‌زاده ظهر امروز در مراسم افتتاح قرارگاه نوروزی پلیس بوشهر به نام قرارگاره امام علی(ع) با بیان اینکه سال 1393 پلیس در استان بوشهر موفق عمل کرد اظهار داشت: در این سال شاهد کاهش هفت درصدی جرائم خشن وافزایش 105 درصدی  کشفیات این جرائم بوده‌ایم .

وی با بیان اینکه  93 درصد جرائم خشن به روز کشف می‌شود گفت: سال 1392 این رقم 84 درصد بود که با تلاش ماموران انتظامی این رقم اکنون به 93 درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه تمامی قتل‌هایی که به وقوع پیوسته کشف شده گفت: سال گذشته ضمن اینکه تمام قتل‌های استان کشف شده 63 درصد قتل‌های سال‌های پیشین کشف شده است.

عباس‌زاده با بیان اینکه سرقت‌های مسلحانه در استان کشف شده گفت: در سال قبل ضمن اینکه تمامی سرقت‌های مسلحانه کشف شده، 105 درصد سرقت‌های به عنف، 95 درصد تیراندازی و 105 درصد تجاوز به عنف کشف شده است.

وی از افزایش 93 درصد کشفیات مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و گفت: سال گذشته 3.3 تن انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده که افزایش 93 درصدی نسبت به سال ماقبل آن دارد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزایش 10 درصدی کشفیات سلاح و مهمات و سوخت از جمله دیگر فعالیت‌های این نیرو دانست و گفت: در آخرین چهارشنبه سال  پنج میلیون عدد مواد محترقه در استان بوشهر کشف شد به‌گونه‌ای که در این مراسم کمترین حادثه در استان بوشهر گزارش شده است./ تسنیم

ارسال نظر