کد خبر : 10307

باند تهیه و توزیع مواد مخدر در گناوه متلاشی شد

باند تهیه و توزیع مواد مخدر در گناوه متلاشی شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ‌بوشهر گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر یک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر با ۷۵ کیلوگرم حشیش در گناوه منهدم شد.

بوشهر24:رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ‌بوشهر گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر یک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر با ۷۵ کیلوگرم حشیش در گناوه منهدم شد.

به گزارش "بوشهر24"،سرهنگ وحید زرین‌کلاه صبح امروز در جمع خبرنگاران‌، با بیان اینکه سال گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر موفق عمل کرد، اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهرسال قبل بیش از 4.8 تن مواد مخدر در انجام عملیات‌های مشترک با استان‌های مختلف کشف کرده که نسبت به سال ماقبل آن افزایش 2 برابری دارد.

وی با اشاره به اینکه 3.4 تن مواد مخدر در استان کشف شد گفت: این میزان کشفیات نسبت به سال 1392 بیش از 93 درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به اینکه امسال سال ناامنی برای سوداگران مرگ است تاکید کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال هیچ یک از سوداگران مرگ در استان بوشهر آرامش ندارند چراکه محیط استان برای آنان ناامن است.

زرین‌‌کلاه با اشاره به کشف 75 کیلوگرم حشیش در گناوه گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر با رصد عملیاتی توانستند از یک دستگاه خودرو 75 کیلوگرم مواد حشیش را کشف و سوداگران مرگ را دستگیر کند.

وی با بیان اینکه این باند از یکی از استان‌های جنوبی کشور مواد مخدر را وارد گناوه کرده بود افزود: برای دستگیری این باند مواد مخدر یک ماه عملیات اطلاعاتی انجام شد که ماموران مبارزه با مواد مخدر توانستند در نخستین روز از سال، این باند را متلاشی و سه نفر را دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری را توقیف کنند./ تسنیم

ارسال نظر