کد خبر : 10335

گردشگران نوروزی در ۲۲۰۰ کلاس درس بوشهر اسکان یافته‌اند

 گردشگران نوروزی در ۲۲۰۰ کلاس درس بوشهر اسکان یافته‌اند

بوشهر 24: سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برای رفاه حال گردشگران در استان بوشهر ۲۱ پایگاه اسکان ایجاد شده که ۲هزار و ۲۰۵ کلاس درس تجهیز شده در اختیار گردشگران قرار گرفته است

بوشهر 24: سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برای رفاه حال گردشگران در استان بوشهر ۲۱ پایگاه اسکان ایجاد شده که ۲هزار و ۲۰۵ کلاس درس تجهیز شده در اختیار گردشگران قرار گرفته است.

به گزارش " بوشهر 24 "، علی مراد‌کرمی با بیان اینکه آب وهوای مناسب و وجود مناطق گردشگری در استان بوشهر سبب شده تا گردشگران متعددی وارد این استان شوند، اظهار داشت: استان بوشهر همواره در ایام نوروز از گردش‌پذیرترین نقاط کشور بوده ‌و امسال نیز آموزش و پرورش استان برای میزبانی مناسب از گردشگران نوروزی امکانات ویژه‌ای فراهم کرده است.

وی سواحل طولانی به عنوان یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر دانست و تصریح کرد: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بالایی در بخش گردشگری است که برخورداری از سواحل طولانی به عنوان یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های گردشگری در این استان مورد نظر گردشگران و مسافران نوروزی قرار گرفته است.

سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه این استان دارای امکانات ویژه‌ای برای گردشگری و استراحت دارد تاکید کرد: هرساله گردشگران متعددی از استان‌های مختلف کشور خود را به بوشهر می‌رسانند تا از ظرفیت‌های گردشگری این استان بهره بگیرند و روز و یا روزهایی را در کنار ساحل زیبای خلیج فارس در استان بوشهر به استراحت بپردازند.

وی از فعال شدن 21 پایگاه اسکان گردشگران در کلاس‌های درس خبرداد و خاطرنشان کرد: 2 هزار و 205 کلاس در قالب 338 مدرسه در استان بوشهر تجهیز شده تا گردشگران بتوانند با خیال آسوده به تفریح و گردشگری بپردازند.

کرمی با بیان اینکه کلاس‌های درس به سه گروه تجهیز شده‌اند تصریح کرد: 42 کلاس دارای امکاناتی مانند فرش، تلویزیون،  پتو و یخچال، 969 کلاس دارای زیرانداز با پتو، تعداد یک‌هزار و 194 کلاس دارای زیرانداز هستند که برای اسکان مسافران 515 عوامل اجرایی در ایام نوروز میزبان فرهنگیان و مسافران نوروزی هستند.

وی افزود: این مدارس و کلاس‌های درس در 17 شهرستان و منطقه آموزش و پرورش استان بوشهر قرار دارد./ تسنیم

ارسال نظر