کد خبر : 10339

سردار عباس زاده خبر داد؛

جزئیات دستگیری سرکرده باند توزیع مواد مخدر با 74 کیلو حشیش در بوشهر

جزئیات دستگیری سرکرده باند توزیع مواد مخدر با 74 کیلو حشیش در بوشهر

بوشهر 24: فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در جنوب کشور و دستگیری سرکرده این باند در بوشهر خبر داد

بوشهر 24: فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در جنوب کشور و دستگیری سرکرده این باند در بوشهر خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار " حیدر عباس زاده " در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر در گفتگو با خبرنگار پلیس گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی گسترده پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بر روی تحرکات سرکرده باند تهیه وتوزیع مواد مخدر در جنوب کشور که تحت تعقیب این پلیس و مقامات قضائی بود در آخرین بررسی های پلیسی مشخص شد که در صدد ترانزیت محموله قابل توجهی مواد مخدر از این استان به استان های جنوب غربی کشور می باشد.

وی تصریح کرد : با پیشروی ماموران در پرونده ، مخفیگاه قاچاقچیان مواد مخدر ، در یکی از شهر های شهرستان گناوه شناسایی شد.

سردار عباس زاده در ادامه بیان کرد : ماموران پس از شناسایی محل دپوی مواد مخدر ، در یک عملیات ضربتی در بازرسی از منزل ضمن دستگیری یکی از اعضای باند ، مقدار 74 کیلو و 400 گرم مواد مخدر از نوع حشیش و 2هزار و 300 عدد قرص روان گردان را به همراه یک قبضه اسلحه شکاری کشف و ضبط کردند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر افزود: در ادامه اقدامات اطلاعاتی در جهت دستگیری سرکرده باند با رصد اطلاعاتی ویژه،ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر وی را در بوشهر شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیرنمودند.

رئیس پلیس استان بوشهر اظهار داشت : هر 2 متهم پس از دستگیری به همراه مواد مخدر مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذی صلاح شدند.

ارسال نظر