کد خبر : 10349

جذب 170 میلیارد ریال برای حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم

جذب 170 میلیارد ریال برای حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم

بوشهر 24: نماینده مردم شهرستانهای بوشهر، گناوه، دیلم و خارگ در مجلس شورای اسلامی از جذب 170 میلیارد ریال برای حوزه انتخابیه‌اش خبر داد.

بوشهر 24: نماینده مردم شهرستانهای بوشهر، گناوه، دیلم و خارگ در مجلس شورای اسلامی از جذب 170 میلیارد ریال برای حوزه انتخابیه‌اش خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، عبدالکریم جمیری ظهر امروز در نشست با بسیجیان شهرستان دیلم، گفت: اگر قدر نظام، امام، شهدا و بسیج را بدانیم هم وظیفه‌‍‌مان را می‌شناسیم و هم به آن عمل می‌کنیم اما توفیق قدرشناسی را باید داشته باشیم.

جمیری افزود: نظام ما حقیقت نور و پاکی است و ضعف‌هایی که وجود دارد ضعف ماست؛ دشمنان ما نگذاشتند که آن حقیقت نورانی آن گونه که هست جلوه‌گر بشود و ما چشمه‌ای از آن را دیدیم.

وی با بیان اینکه امروز منطقه به واسطه مدیریت و هدایت ایران اداره می‌شود و با تأسی از فرهنگ بسیج، دفاع و مبارزه می‌کنند، اظهار داشت: امروز ارتشیان ما موفقیت خود را در تفکر بسیجی می‌دانند. این انقلاب با رهبری امام و بسیج مردمی به وجود آمد و با حضور بسیج در دفاع مقدس نگهداری و محافظت شد. بسیجی هم امام و رهبری خود را می‌شناسد و هم دشمن خود را خوب می‌شناسد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امام و رهبری انقلاب با تکیه بر بسیج در میدان ایستادگی کرده است، اگر این هدایت الهی، این رهبری بی‌بدیل الهی و بسیجیان بی‌توقع و دائماً آماده در خدمت امام و رهبر نبود، کی می‌توانستیم چنین کشور الگو و نمونه‌ای را به جهانیان نشان دهیم؟

جمیری با بیان این مطلب که بعضی ادبیات انقلاب را خشونت معرفی کرده و فکر می‌کنند دشمن با روحیه نرمش و با کوتاه آمدن در مقابلش تغییر می‌کند اما اشتباه می‌کنند، خاطرنشان نمود: دشمن کارآمدی دینی و ترویج آن را نمی‌خواهد ببیند، استکبار خوی استکباری دارد او برای ما ظلمت، حقارت و وابستگی می‌خواهد.

وی به بصیرت و شناخت دشمن پرداخت و مطرح کرد: باید بصیر و بینا بود و دست چدنی را دید نباید فریب بخوریم، اگر ما به قدرت هسته‌ای نرسیده بودیم آنها با ما حاضر به مذاکره می‌شدند؟

این مسئول خاطر نشان کرد: جایگاه امام و رهبری را بشناسیم و باید بصیرت داشته باشیم و خمیر مایه‌ی این بصیرت هم تقواست.

جمیری به موضوعاتی که برای شهرستان دیلم در حال پیگیری است پرداخت و تصریح کرد: سد چمشیر و آب‌رسانی به زمین‌ها و عراضی لیراوی در دست پیگیری است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت مرکز درمانی‌تخصصی دیلم بهتر می‌شود، اضافه کرد: ورزش و جوانان یکی از موضوعات مهمی است که در منطقه دیلم از اولویت‌های ماست.

جمیری با تاکید بر اینکه فاضلاب شهری دیلم یکی از مشکلات است که امیدوارم با تلاش دولت این نیاز مرتفع شود، خاطرنشان کرد: 170 میلیارد ریال برای حوزه انتخابیه جذب کردم که از این مقدار 60 میلیارد ریال را به دیلم اختصاص دادیم و با نظر کارشناسان این مبلغ در سطح ورزش، شهرداری، استادیوم، تکمیل مدرسه، آسفالت توزیع شده است./ فارس

ارسال نظر