کد خبر : 10355

شهردار بوشهر: تور دریانوردی بوشهر راه‌اندازی می‌شود

شهردار بوشهر: تور دریانوردی بوشهر راه‌اندازی می‌شود

بوشهر 24: شهردار بوشهرگفت: سه ایستگاه برای گشت دریایی در بوشهر تدارک دیده شده که پس از ایام عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) راه‌اندازی می‌شود.

بوشهر 24: شهردار بوشهرگفت: سه ایستگاه برای گشت دریایی در بوشهر تدارک دیده شده که پس از ایام عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش " بوشهر 24 "، سعید آزاد شهرکی با بیان اینکه تمامی امکانات برای اسکان گردشگران نوروزی در شهر بوشهر فراهم است اظهار داشت: روزانه حداقل 10 هزار خودرو حامل گردشگران وارد بوشهر می‌شود که حجم ورودی گردشگران روز به روز افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه در دو روز گذشته 21هزار خودروسواری وارد شهر بوشهر شدند گفت: این خودروها در زمینه‌های محل اسکان و مناطق گردشگری بوشهر از پایگاههای راهنمایی شهرداری بوشهر اطلاعات دریافت کرده‌اند.

شهردار بوشهر با اشاره به اینکه در چند نقطه شهر بوشهر پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بوشهر راه‌اندازی شده گفت: اکنون چند کمپ اسکان گردشگران در سواحل شهربوشهر راه‌ اندازی شده که چادرهای گروهی برای اسکان گردشگران در آنها برپا شده است.

آزادشهرکی افزود: علاوه بر کمپ‌های اقامتی بیش از 100 کانکس برای اسکان گردشگران در بوشهر و مراکزخود چادری در مناطق مختلف زیبای شهربوشهر ایجاد شده است.

وی، با بیان اینکه در مناطق مختلف اسکان گردشگران  امکانات لازم فراهم است گفت: نمازخانه‌های متعدد در سواحل و محل اسکان گردشگران، 340 چشمه سرویس بهداشتی، 40 دستگاه دوش حمام و 200 باکس محل دفع زباله ایجاد شده است.

شهردار بوشهر، افزود: برای رفاه حال گردشگران بازارچه‌های نوروزی در چند نقطه ساحلی بوشهر برپا شده که در این بازارچه‌ها نمایشگاه‌های صنایع دستی، محصولات فرهنگی، مذهبی، تغذیه و البسه راه‌اندازی شده است.

آزادشهرکی با بیان اینکه بیشترین هدف گردشگران ساحل و بافت تاریخی بوشهر است گفت: برای رفاه حال گردشگران تورگردشگری بوشهرگردی راه‌اندازی شده تا گردشگران به راحتی از مناطق گردشی بوشهرآشنا شوند.

وی با بیان اینکه توردریانوردی بوشهر پس از پایان ایام عزاداری راه‌اندازی می‌شود گفت: سه ایستگاه برای گشت دریایی در بوشهر تدارک دیده شده که پس از ایام عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) راه‌اندازی می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر