کد خبر : 10357

بارندگی‌ها مشکلی برای مسافران نوروزی در استان بوشهر نداشته است

بارندگی‌ها مشکلی برای مسافران نوروزی در استان بوشهر نداشته است

بوشهر 24: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: بارندگی‌ها مشکلی برای مسافران نوروزی در استان بوشهر نداشته است.

بوشهر 24: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: بارندگی‌ها مشکلی برای مسافران نوروزی در استان بوشهر نداشته است.

به گزارش " بوشهر 24 "، سید محمد حسن باستی بعد از ظهر دوشنبه در بازدید از وضعیت حضور گردشگران نوروزی در استان بوشهر اظهار داشت: در این فصل از سال شاهد حضور گسترده مسافران نوروزی در سطح استان بوشهر هستیم و ما نیز تلاش می‌کنیم بهترین شرایط را برای حضور و اسکان مسافران نوروزی در استان فراهم سازیم.

وی با بیان اینکه شرایط خوبی برای اسکان مسافران نوروزی در استان بوشهر فراهم است، گفت: در روزهای گذشته شاهد بارندگی در نقاط مختلف استان بوشهر بودیم ولی مشکلی برای مسافران نوروزی به وجود نیامد و مسافران نوروزی در مدارس و سالن‌های ورزشی اسکان یافتند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر ادامه داد: سواحل استان بوشهر دارای جذابیت بالایی برای گردشگران هستند و در ایام نوروز نیز بیشترین میزان حضور مسافران نوروزی در بخش‌های ساحلی استان است.

وی از تلاش برای رفع مشکلات و تامین نیازهای مسافران نوروزی خبر داد و اضافه کرد: در ۳۰ نقطه استان بوشهر کمپینگ‌های اسکان مسافران نوروزی ایجاد شده است و دو هزار و ۲۰۰ کلاس نیز در مدارس استان بوشهر برای اسکان مسافران نوروزی آماده سازی شده است.

باستی به اقدامات مناسب برای روان‌سازی ترافیک و بهبود وضعیت عبور و مرور در راه‌های استان اشاره کرد و بیان داشت: گشت‌های منظم اکیپ‌های راهداری و پلیس و گروه‌های امدادی و هلال احمر در سطح استان را شاهد هستیم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر به هماهنگی مناسب برای سوخت‌رسانی مطلوب در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: مراکز خدمات رفاهی و اورژانس و هلال احمر و مراکز بهداشتی و درمانی نیز در این ایام برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی بسیج شده‌اند./ مهر

ارسال نظر