کد خبر : 10519

ساختمان بیمارستان دیر تا نیمه نخست امسال تکمیل می‌شود

 ساختمان بیمارستان دیر تا نیمه نخست امسال تکمیل می‌شود

بوشهر24: نماینده مردم کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت فیزیکی ساختمان بیمارستان دیر۶۸ درصد است که این ساختمان با تخصیص اعتبار لازم تا نیمه نخست امسال تکمیل می‌شود.

بوشهر24: نماینده مردم کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت فیزیکی ساختمان بیمارستان دیر ۶۸ درصد است که این ساختمان با تخصیص اعتبار لازم تا نیمه نخست امسال تکمیل می‌شود.

به گزارش"بوشهر24 "، حجت‌الاسلام موسی احمدی بعدازظهر امروز در بررسی از بیمارستان نیمه تمام دیربا بیان اینکه تکمیل این ساختمان یکی از مطالبات مهم مردم شهرستان دیر است اظهار داشت: روند ساخت بیمارستان دیر باید با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه تا نیمه نخست امسال بیمارستان دیر تکمیل می‌شود تصریح کرد: مردم و مسئولان انتظار دارند که هرچه زودتر این بیمارستان به سرانجام برسد و مردم از خدمات آن بهره‌مند شوند.

نماینده مردم کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این نکته که تجهیزات بیمارستان دیر تامین شده خاطرنشان کرد: پیشرفت فیزیکی ساختمان بیمارستان دیر68 درصد است که با تکمیل این ساختمان وزارت بهداشت و درمان براساس قولی که داده است ظرف مدت یک ماه کادر درمانی و پزشکی آن را تجهیز می‌کند. 

احمدی با تاکید بر اتحاد و همدلی مسئولان برای پیشبرد امور افزود: اگرهمه مسئولان استانی، شهرستانی، ائمه جمعه به همراه نماینده مجلس در کنار همدیگر به اتمام پروژه‌ها ورود کنند پروژه‌ها پیشرفت می‌کند.

وی با تاکید بر پرداخت اعتبارات لازم برای تسریع در اجرای آن افزود: کارفرمای این طرح باید نیازمندی‌های این ساختمان تامین تا در موعد مقرر ساختمان بیمارستان تکمیل شود./ تسنیم

ارسال نظر