کد خبر : 10522

اسکان 2 هزار مسافر نوروزی در مدارس شبانکاره

اسکان 2 هزار مسافر نوروزی در مدارس شبانکاره

بوشهر24: رئیس آموزش و پرورش شبانکاره از اسکان دو هزار مسافر نوروزی در مدارس این شهرستان خبر داد.

بوشهر24: رئیس آموزش و پرورش شبانکاره از اسکان دو هزار مسافر نوروزی در مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، محمود قاسمی ظهر امروز در بازدید از اماکن اقامتی مهمانان نوروزی اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون شاهد حضور مهمانان نوروزی در شبانکاره بوده‌ایم و در بحث اسکان و پذیرایی از مهمانان اقدامات خوبی انجام شده است.

وی از اسکان 2 هزار مسافر نوروزی در مدارس شبانکاره خبر داد و خاطرنشان کرد: بیش از 2 هزار نفر از فرهنگیان در مرحله اول تعطیلات نوروزی در مدارس منطقه شبانکاره اسکان داده شدند.

رئیس آموزش و پرورش شبانکاره افزود: به منظور رفاه حال فرهنگیان که از سراسر کشور وارد استان می‌شوند این منطقه تعداد 9 آموزشگاه را مهیای پذیرائی از این عزیزان کرده که تا کنون بیش از 2 هزار نفر در این اماکن اسکان داده شده‌اند.

قاسمی با اشاره به همکاری و همدلی تمام مسئولان شبانکاره برای کسب رضایتمندی مهمانان نوروزی تصریح کرد: کمیته‌های متعدد ستاد تسهیلات سفر بخش شبانکاره از مدت‌ها قبل تشکیل شد و همه مسئولان در راستای خدمات‌رسانی به گردشگران و مهمانان نوروزی اهتمام داشته‌اند.

این مسئول از تجهیز 80 کلاس درس شبانکاره برای اسکان مهمانان نوروزی خبر داد و اضافه کرد: اداره آموزش و پرورش منطقه شبانکاره، 9 آموزشگاه با 80 کلاس درس در شهر شبانکاره و روستاهای بویری، دهداران و خلیفه‌ای برای مسافران نوروزی در نظر گرفته و با تجهیز این اماکن، شاهد حضور مهمانان هستیم.

رئیس آموزش و پرورش شبانکاره در پایان اذعان داشت: معرفی جاذبه‌های گردشگری شبانکاره در قالب بروشور و پوسترهای تبلیغاتی از اقدامات ستاد تسهیلات سفر است./ فارس

ارسال نظر