کد خبر : 10532

اعتبارات تخصیصی حوزه عمرانی استان بوشهر ۴ برابر افزایش یافت

 اعتبارات تخصیصی حوزه عمرانی استان بوشهر ۴ برابر افزایش یافت

بوشهر 24: استاندار بوشهر گفت: سال ۱۳۹۳ بیش از یک‌ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبارات حوزه عمرانی تخصیص یافت که نسبت به سال ماقبل آن افزایش ۴ برابری دارد.

بوشهر 24: استاندار بوشهر گفت: سال ۱۳۹۳ بیش از یک‌ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبارات حوزه عمرانی تخصیص یافت که نسبت به سال ماقبل آن افزایش ۴ برابری دارد.

به گزارش " بوشهر 24 "، مصطفی سالاری صبح امروز در نشست با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با تبریک سال جدید و با قدردانی از حمایت‌های امام جمعه بوشهر اظهار داشت: نماینده ولی فقیه در استان بوشهرهمواره رهنمون‌های مهمی  برای توسعه استان بوشهر و رفع دغدغه‌های استان بوشهر داشته است که جای قدردانی و سپاس دارد.

وی با اشاره به اینکه سفر رئیس جمهور به بوشهر آثار و برکات مهمی در پی داشت تصریح کرد: دراین سفر هماهنگی‌های مردم و مسئولان بگونه‌ای بود که آثار و برکات آن ملموس بود.

استاندار بوشهر، با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام دولت، ملّت، همدلی و همزبانی تصریح کرد: شعار امسال مقام معظم رهبری، رسالت مسئولان سنگین‌تر می‌کند هر چند در استان بوشهر همدلی و همزبانی به عنوان یک فرهنگ از مدت‌ها پیش نهادینه شده است.

سالاری، با بیان اینکه اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور به بوشهر در بین استان‌های دیگر کشور رتبه نخست دارد خاطرنشان کرد: در این سفر بیش از یک‌هزار و 210 میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که در سفرهای استانی رئیس جمهور بی‌نظیر است.

وی، با بیان اینکه هماهنگی سفر رئیس جمهور به بوشهردر کشور منحصر بفرد بود گفت: نتایج سفر که برکات و آثار مهمی برای توسعه استان درپی داشت نتیجه همدلی مردم با مسئولان بود.

استاندار بوشهر به تصمیمات اتخاذ شده در سفر رئیس جمهور برای توسعه استان بوشهر اشاره کرد و افزود: منطقه آزاد تجاری بوشهر که یکی از آرزوهای دیرینه مردم این استان بود با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، رئیس جمهور لایحه این بندرآزاد را به مجلس شورای اسلامی تحویل داد که تصویب آن نقش مهمی در توسعه این استان و رونق اقتصادی، رفع مشکل دغدغه اشتغال دارد.

سالاری، بر تقویت همدلی و همزبانی در استان بوشهر بین مردم و دولت تاکید کرد و گفت: امسال در توسعه حوزه‌های مختلف استان بوشهر برنامه‌های مهمی مدون شده که با تقویت همدلی و هم‌زبانی که اکنون در استان بوشهر نهادینه است اجرایی می‌شود.

وی، از 4 برابری اعتبارات تخصیصی استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: تخصیص بودجه عمرانی استان بوشهر در سال قبل نسبت به سال ماقبل آن افزایش 4 برابری دارد که نقش مهم و تاثیر گذاری در تکمیل و توسعه طرح‌ها و برنامه‌های مختلف استان بوشهر داشته است.

استانداربوشهر با بیان اینکه اعتبارات استان بوشهرامسال افزایش دارد خاطرنشان کرد: خوش بین هستیم که اعتبارات حوزه عمرانی استان بوشهر امسال از یک‌هزار و 200 میلیارد تومان فراتر رود به یک‌هزار و 600 میلیارد تومان افزایش یابد./ تسنیم

ارسال نظر