کد خبر : 10687

وجود 150 کلاس درس فرسوده در دشتی

وجود 150 کلاس درس فرسوده در دشتی

فرماندار دشتی گفت: 150 کلاس درس فرسوده در این شهرستان داریم که نیاز به بازسازی دارد.

به گزارش " بوشهر 24 "، غلامرضا مهرجو صبح امروز در حاشیه نشست با مدیران دشتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بنا داریم در سال جاری به سمت و سوی پروژه‌های عمرانی برویم که رویکرد توسعه‌ای در این شهرستان داشته باشند که از جمله آنها می‌توان به احداث و توسعه سد دشت پلنگ اشاره کرد.

فرماندار دشتی یادآور شد: یکی از اولویت‌های سال جاری توجه به فضاهای آموزشی است؛ در حال حاضر 150 کلاس درس فرسوده در این شهرستان داریم که نیاز به بازسازی و نوسازی دارد.

وی به راه دسترسی شهر خورموج به دشت پلنگ اشاره کرد و افزود: این راه نیاز به توسعه دارد، زیرا یکی از مسیرهای اصلی شهرستان دشتی است.

مهرجو در ارتباط با مشکلات خشکسالی در این شهرستان تصریح کرد: نگاه ما اجرای طرح‌های آبخیزداری است، زیرا با اجرای عملیات آبخیزداری در هر هکتار 500 متر مکعب آب جدید استحصال و سالانه از فرسایش هشت تن خاک در هکتار جلوگیری خواهد شد که دستگاه‌های اجرایی و بین‌بخشی باید در این زمینه کمک کنند.  

فرماندار دشتی ادامه خدمت مستمر به روستاها در حوزه‌های مختلف طرح‌های هادی، بهداشت و درمان، آموزش و ورزش را مورد تاکید قرار داد.

وی با بیان اینکه آب‌نماها در دشتی به پل تغییر خواهد یافت، گفت: 23 آب‌نما در شهرستان دشتی وجود دارد که با نخستین و کم‌ترین بارندگی راه ارتباطی بین روستاها و مرکز شهرستان قطع می‌شود و نیاز به احداث پل است لذا بنا داریم در سال جاری بخشی از اعتبارات را به این سمت سوق دهیم./ فارس

ارسال نظر