کد خبر : 10689

کشف 4 کیلو و 900 گرم هروئین در بوشهر

کشف 4 کیلو و 900 گرم هروئین در بوشهر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از کشف 4 کیلو و 900 گرم هروئین در عملیات ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر خبر داد.

به گزارش " بوشهر24 " به نقل از روابط عمومی پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر، وحید زرین کلاه گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از آغازین روزهای سال 1394 حرکت جدیدی را در جهت مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر شروع کرده است که در همین رابطه خبری مبنی بر فعالیت گسترده باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر واصل و در دستور کار عملیاتی و اطلاعاتی این پلیس قرار گرفت.

رئیس کمیته مقابله شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: پس از رصد اطلاعاتی محرز شد سرکرده باند مقدار قابل توجهی مواد مخدر در استان فارس تهیه و قصد دارد به صورت جاساز و حرفه‌ای به استان بوشهر منتقل و بین سایر اعضای باند در فرصت مناسب توزیع کند.

زرین کلا ه افزود: با پیشروی ماموران در پرونده باتوجه به حساسیت موضوع دو اکیپ از ماموران پلس مبارزه با مواد مخدر استان به محور تردد سوزه در ایستگاه ایست و بازرسی شهید صلاحی اعزام و نسبت به کنترل ویژه آن محور اقدام کردند.

این مقام انتظامی افزود: پس از رؤیت خودرو حامل مواد مخدر که قبلا توسط مامورین شناسایی شده بود قاچاقچی موصوف با مشاهده ماموران و دستور ایست سعی در متواری شدن داشت که در یک اقدام عملیاتی و ضربتی خودروی وی متوقف شد.

زرین کلاه افزود: در بازرسی از خودرو مقدار 4 کیلو و 900 گرم مواد مخدر هروئین، یک کیلو و 70 گرم سوخته تریاک ،70 گرم تریاک که بصورت ماهرانه و بسیار حرفه‌ای در بالشت درون صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود کشف و ضبط و یک نفر متهم در این رابطه دستگیر و به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد./ فارس

ارسال نظر