کد خبر : 10692

۷۳۰ خودرو متخلف در بوشهر متوقف شد

به گزارش " بوشهر24 "، سرهنگ جابر پاپری اظهار داشت: طی ایام نوروز امسال شاهد حضور گسترده مسافران نوروزی در استان بوشهر بودیم و تردد در محورهای مختلف استان بوشهر افزایش یافت.

وی ادامه داد: نیروهای پلیس در راه‌های اصلی و فرعی استان بوشهر مستقر شدند و گشت‌های مستمر در مسیرهای مختلف ارتباطی استان بوشهر انجام شد.

رئیس پلیس راه استان بوشهر از کاهش ۷۰ درصدی تصادفات جرحی و فوتی در استان بوشهر طی ایام نوروز امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و اضافه کرد: با تلاش‌های صورت گرفته و همکاری و همراهی رانندگان شاهد کاهش چشمگیر تصادفات و تلفات رانندگی در استان بودیم.

وی اضافه کرد: برخورد با رانندگان متخلف را با جدیت در دستور کار داشتیم و هر راننده که مرتکب دو تخلف حادثه‌ساز همزمان می‌شد، خودروی وی توقیف می‌شد که در این راستا ۷۳۰ خودرو در استان توقیف شد.

پاپری ادامه داد: خودروهای متخلف به مدت ۷۲ ساعت توقیف شده و در پارکینگ نگهداری شدند و پس از طی روال قانونی، نسبت به آزادسازی خودرو اقدام شد.

رئیس پلیس راه استان بوشهر اضافه کرد: پرترددترین مسیرهای استان بوشهر در ایام نوروز را می‌توان دالکی - کنارتخته، برازجان - بوشهر، شیف - گناوه و گناوه - دیلم عنوان کرد./ مهر

ارسال نظر