کد خبر : 10999

نظر فرمانده منطقه دوم دریایی در مورد شعار سال

نظر فرمانده منطقه دوم دریایی در مورد شعار سال

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی وظیفه همگان است و شعار سال تنها با استفاده از مشارکت‌های مردمی محقق می‌شود.

به گزارش" بوشهر 24 "، سردارعلی رزمجو صبح امروز در گردهمایی فرهنگی منطقه دوم دریایی ندسا، با هدف تبیین منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامگذاری سال 94 با تبریک سال نو و ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در بیان تاریخچه نام گذاری عنوان و شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: ابتدای هرسال با توجه به مقتضیات زمان و شرایط داخلی و خارجی، رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار سال را مشخص کرده و تفسیر آن را در جوار بارگاه امام رضا(ع) ارائه می‌دهد.

وی تصریح کرد:امسال نیز توسط رهبر انقلاب به سال دولت وملت، همدلی و همزبانی نام‌گذاری شده است که وظیفه مردم و مسئولان عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

فرمانده منطقه دوم ندسا اعتماد و همدلی بین دولت و ملت را سبب افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: دولت باید با انگیزه و توان در راه خدمت به ملت گام بردارد و در مقابل، مردم نیز باید از دولت حمایت کند.

رزمجو افزود: یکی از مهمترین علل افزایش اعتماد و حمایت بین دولت و ملت این است که مسئولان حداکثر ارتباط با مردم را داشته و نهایت تلاش خود را در خدمت رسانی به ملت انجام دهند که الحمدلله از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد این خدمت رسانی هستیم و باید با قدرت این مسیر خدمت رسانی به ملت را ادامه داد.

فرمانده ارشد سپاه در استان بوشهر با اشاره به فرمایشات حضرت علی (ع) به مالک اشتر گفت: فرمایشات حضرت علی(ع) در همه موارد دریایی بیکران از معارف اسلامی است و مدیران باید با تاسی و پیروی از شیوه معصومین (علیهم السلام) در خدمت رسانی به مردم بکوشند.

وی افزود: تجربه نشان داده است که هرکس و در هر مسئولیتی اگر دغدغه و فکر خدمت داشته باشد می‌تواند در این راه محکم‌تر و استوارتر قدم برداشته و موفق باشد.

رزمجو با آرزوی توفیق خدمت رسانی گفت: امید است امسال در سایه توجهات بقیه الله الاعظم و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و همدلی و همزبانی مردم ومسئولان، سال94 ،سالی سرشار از امید و موفقیت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد./ تسنیم

ارسال نظر