کد خبر : 11008

تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام دانشگاه‌های بوشهر براساس اولویت

تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام دانشگاه‌های بوشهر براساس اولویت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: طرح‌های نیمه‌تمام دانشگاه‌های بوشهر براساس اولویت تکمیل می‌شود.

به گزارش " بوشهر 24 "، فتح‌الله حقیقی بعد از ظهر یکشنبه در جمع مدیران دانشگاه‌های بوشهر با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی، اظهار داشت: همه مسئولان باید با جدیت در راستای تحقق شعار امسال تلاش کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به نقش یتاثیرگذار دانشگاه‌ها در توسعه اشاره کرد و بیان داشت: دانشگاه‌ها و دانشجویان در توسعه و پیشرفت کشور نقش بسیار مهمی دارند و می‌توانند سرعت توسعه را بیشتر کنند.

حقیقی توسعه فعالیت‌های فرهنگی در سطح دانشگاه‌ها را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: از مهمتریت اهداف برنامه‌های فرهنگی می‌توان به تقویت نشاط و توسعه مشارکت‌ها در سطح دانشگاه اشاره کرد که برنامه‌های مختلفی در این راستا برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد نشاط و شادابی و اجرای برنامه‌های مختلف در دانشگاه‌ها باید در سایه قانون صورت بگیرد، افزود: به منظور رفع مشکلات و تامین نیازهای دانشگاه‌های استان نیز تلاش ویژه‌ای خواهیم داشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در ادامه بر لزوم تلاش دانشگاه‌های استان بوشهر برای جذب اعتبارات ملی تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: پروژه‌های نیمه تمام دانشگاه‌های استان بوشهر با برنامه‌ریزی مناسب و بر اساس اولویت‌بندی تکمیل می‌شود.

حقیقی ادامه داد: اولویت‌بندی پروژه‌های نیمه تمام دانشگاه‌ها باید مشخص شود تا در نشست شورای برنامه‌ریزی استان برای حل مشکلات و تامین اعتبارات مورد نیاز این پروژه‌ها تصمیم‌گیری شود./ مهر

ارسال نظر