کد خبر : 11055

۸۰ پزشک متخصص و فوق‌تخصص در استان بوشهر جذب شد

 ۸۰ پزشک متخصص و فوق‌تخصص در استان بوشهر جذب شد

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر از جذب ۸۰ پزشک متخصص و فوق‌تخصص در استان بوشهر طی یکسال اخیر خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، فتح‌الله حقیقی بعدازظهر امروز در کارگاه آموزشی ارتقا سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها در جمع بانوان بوشهری اظهار داشت: توجه به بهداشت و درمان از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است و در این راستا تاکنون اقدامات مهم و تاثیرگذاری انجام گرفته است.

وی افزود: افزایش سطح کیفی خدمات بهداشتی و درمانی مورد تاکید و توجه مسئولان قرار دارد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم و رضایتمندی جامعه هدف فراهم شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: کارگروه بهداشت در این استان برنامه غربالگری را تصویب کرده و در صدد فراهم کردن زمینه مناسب برای انجام این پروژه در کل استان هستیم.

حقیقی تصریح کرد: هم‌اکنون در 90 درصد شهرستان‌های استان بوشهر کلینیک و یا مرکز تخصصی بهداشتی درمانی وجود دارد که افراد می‌توانند با مراجعه به آنها از سلامتی خود مطمئن شوند.

وی با اشاره به اینکه 80 پزشک در استان جذب شده بیان کرد: در سال 93 با جذب بیش از 80 پزشک متخصص و فوق تخصص مشکل نبود نیروی متخصص را در استان تا حدودی حل کرده‌ایم.

حقیقی، بر ضرورت راه‌اندازی اتاق فکر زنان در استانداری برای شناسایی و ارائه راهکارهای مناسب برای کاهش این معضلات تاکید کرد./ تسنیم

ارسال نظر