کد خبر : 11056

شکارچیان متخلف در دشتی دستگیر شدند

 شکارچیان متخلف در دشتی دستگیر شدند

رئیس اداره محیط زیست شهرستان دشتی گفت: محیط بانان اداره محیط زیست شهرستان دشتی موفق به دستگیری شکارچیان متخلف به همراه ادوات شکار در دشتی شدند.

به گزارش " بوشهر 24 "، مصطفی رشیدی ظهر امروز در نشست با محیط بانان شهرستان دشتی، با اشاره به نقش مهم محیط بانان در حفاظت از عرصه‌های طبیعی اظهار داشت: محیط بانان نقش مهمی در حفاظت از عرصه‌های طبیعی و به ویژه حفاظت از حیات وحش دارند.

وی تصریح کرد: حفاظت از محیط زیست باید همگانی شود و همه مردم خود را در حراست از این نعمت‌های خدادادی سهیم و مسئول بدانند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان دشتی از دستگیری شکارچیان غیر مجاز و متخلف در دشتی خبرداد و گفت: محیط بانان اداره محیط زیست شهرستان دشتی در استان بوشهر موفق به دستگیری شکارچی متخلف و غیرمجاز به همراه کشف یک قبضه اسلحه جنگی سیمینوف شدند.

رشیدی تصریح کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دشتی در یک ماموریت ویژه، مبنی بر دستگیری شکارچی متخلف در چند نوبت ماموریت شبانه روزی در مخفیگاه‌های مختلف، وی را مورد تعقیب قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: در حین تعقیب یکدستگاه موتور سیکلت در کوه بیرمی، دو سرنشین آن اقدام به رها کردن موتورسیکلت خود به همراه یک قبضه اسلحه جنگی سیمینوفِ 10 تیر نکردند که صورت مجلس آن تنظیم و برای سیر مراحل قانونی به مراجه قضایی تحویل شد./ تسنیم

ارسال نظر