کد خبر : 11060

رفع مشکلات جامعه ایثارگری استان بوشهر تکلیف عمومی است

رفع مشکلات جامعه ایثارگری استان بوشهر تکلیف عمومی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: رفع مشکلات جامعه ایثارگری استان بوشهر تکلیف عمومی است.

به گزارش " بوشهر24 "، فتح الله حقیقی دوشنبه شب در نشست شورای مشورتی ایثارگران استان بوشهر اظهار داشت: خدمات دهی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران یکی از وظایف مهم همه مسئولان است که باید تلاش شود تا این خدمات با کیفیت بالایی ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مسئولان از خانواده شهدا هستند، تصریح کرد: به منظور رفع مشکلات و نیازهای جامعه ایثارگری در بخش‌های مختلف شورای مشورتی ایثارگران برای بهبود تصمیم‌گیری‌ها فعالیت می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر از تشکیل هفت اتاق فکر در این معاونت خبر داد و افزود: به منظور مشورت‌دهی و ارتقای سطح امور از فرهیختگان و صاحبان اندیشه در این اتاق‌های فکر استفاده می‌شود.

استفاده از نظرات ایثارگران در تصمیم‌سازی‌ها

وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات ایثارگران را به صورت جدی دنبال می‌کنیم، اضافه کرد: ایثارگران نقش بسیار مهمی در جامعه دارند و لازم است که مسئولان از نظرات ایثارگران در تصمیم‌سازی‌ها استفاده کنند.

حقیقی بر لزوم تلاش برای رفع مشکلات اشتغال خانواده‌های ایثارگران و خانواده‌های شهدا تاکید کرد و بیان داشت: اشتغال یک موضوع ملی است و همه مسئولان کشور دراین زمینه دغدغه دارند و برای رفع این مشکلات تلاش می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت و جایگه سازمان‌های مردم‌نهاد، بیان داشت: استفاده از نهادهای مردم‌نهاد می‌تواند نقش مهمی در حمایت از ایثارگران داشته باشد و از تشکل‌های مردم‌نهاد حوزه ایثارگری حمایت خواهیم کرد./ مهر

ارسال نظر