کد خبر : 11085

بوستان ساحلی شهرستان گناوه عملیاتی می‌شود

 بوستان ساحلی شهرستان گناوه عملیاتی می‌شود

فرماندارشهرستان گناوه گفت: برای اجرای بوستان ساحلی در منطقه مال قاید گناوه که در کنار ساحل پیش بینی شده، عملیات نقشه برداری و طراحی آن انجام شده است و عملیاتی اجرایی آن آغاز می‌شود.

به گزارش " بوشهر 24 "، عبدالنبی یوسفی صبح امروز در بازدید از بوستان ساحلی مال قاید گناوه با بیان اینکه دهکده گردشگری گناوه یکی از طرح‌های مهم این شهرستان است اظهار داشت: این طرح که در کنار ساحل گناوه مکان یابی شده امسال عملیات اجرای آن آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه رویکرد توسعه شهرستان گناوه گردشگری و دریا است تصریح کرد: احداث دهکده گردشگری در گناوه باتوجه به ساحل زیبا و منحصربه فرد از ضروریات است که امسال اجرایی می‌شود.

فرماندار گناوه صنعت گردشگری را یکی از مهم‌ترین صنایع در اشتغال و درآمد دانست و گفت: احداث دهکده گردشگری در این شهرستان که از مصوبات سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان بوشهر است، در فراهم کردن اشتغال مولد و پایدار اثربخش است.

یوسفی گفت: در احداث دهکده گردشگری زیرساخت های لازم  آنرا دولت فراهم و بخش خصوصی در آن سرمایه گذاری می‌کند.

وی، با بیان اینکه منطقه مال قائد گناوه یکی از مناطق گردشگری است افزود: بوستان ساحلی در مال قاید گناوه امسال احداث می‌شود.

فرماندار گناوه ویژگی‌های منطقه مال قائد گناوه را برشمرد و خاطرنشان کرد: با توجه به این که روستای مال قاید گناوه به سبب دارابودن ساحل صخره‌ای زیبا و طبیعت بکر همه ساله در ایام تعطیلات نوروز پذیرای گردشگران است نیازمند فراهم کردن زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی است که ساخت این بوستان در این ارتباط امسال اجرایی می‌شود.

یوسفی با بیان اینکه نقشه برداری و طراحی این بوستان انجام شده اظهارکرد: برای اجرای این پروژه که درکنار ساحل پیش بینی شده، برای اجرای طرح‌های نقشه برداری پارسال دو میلیارد ریال هزینه شد./ تسنیم

ارسال نظر