کد خبر : 11094

سربازان نمونه سپاه استان بوشهر مورد تجلیل قرار گرفتند / تصاویر

بوشهر24:  در هفتمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر(ع) تحت عنوان "جوان سرباز" از سربازان نمونه سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تجلیل شد.

به گزارش " بوشهر 24 "، در این جشنواره جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع)، با اشاره به نقش مهم سرباز در عرصه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی خواستار استفاده بهینه ازظرفیت‌ها و توانمندی‌های سربازان وظیفه در تمامی عرصه‌ها شد.

سرهنگ حمید خرمدل کیان با بیان اینکه سربازان مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند اظهار داشت: سربازان وظیفه به عنوان قشر جوان جامعه لباس رزم پوشیده‌اند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند و ما در طول دوران‌ها به ویژه دوران دفاع مقدس شاهد جانفشانی‌های آنان بوده‌ایم و بسیاری از شهدای سرافراز ایران اسلامی از همین قشر هستند.

وی با بیان اینکه سپاه امام صادق(ع) از سربازانی مومن، سالم و شجاع برخوردار است که آماده دفاع همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گفت: ما وظیفه داریم ضمن فراهم کردن زمینه‌های آسایش و آرامش آنان از هیچ تلاشی برای عزتمندی و به فعلیت رساندن استعدادهای بالقوه آنان فروگذار نکنیم.

خرمدل به انتظارات سپاه از سربازان وظیفه اشاره کرد و افزود: رعایت نظم و انضباط فردی و سازمانی و رعایت شئونات سربازی از جمله این انتظارات است که بحمدالله سربازان سپاه امام صادق(ع) در میان سایر نیروهای مسلح استان وضعیت مطلوبی دارند.

در این آیین از خانواده سرباز شهید سید مجتبی حسینی به عنوان سرباز نمونه ایثارگری و فداکاری، محمدصادق نصیری سرباز نمونه خلاقیت و نوآوری و سربازان وظیفه محمود حیدری، هادی زره‌پوش، حسن حسن‌زاده و عباس کیانی به عنوان سربازان نمونه مسئولیت پذیری و خانواده تجلیل شد.

ارسال نظر