کد خبر : 11136

طرح تکریم و حقوق شهروندی در استان بوشهر عملیاتی می‌شود

 طرح تکریم و حقوق شهروندی در استان بوشهر عملیاتی می‌شود

استاندار بوشهر گفت: تحقق رعایت حقوق شهروندی و تکریم مردم از جمله برنامه‌های مهم امسال در استان است که طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تدابیر رئیس جمهور عملیاتی می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، مصطفی سالاری ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: از تمامی اعضاء شورای فرهنگ عمومی استان که در سال گذشته در حوزه فرهنگ استان تلاش کرده‌اند به ویژه نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی به شعار امسال که توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" نامگذاری شده است اشاره کرد و افزود: نامگذاری امسال تکلیف ما مسئولان را در قبال خدمت رسانی به مردم شریف ایران و استان بوشهر بیشتر کرده است که باید در راستای تحقق شعار امسال از تمامی ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

استاندار بوشهر تصریح کرد: امسال با در پیش داشتن دو انتخابات مهم باید در راستای تحقیق هرچه باشکوه برگزار شدن آن و حضور گسترده مردم گام برداریم.

وی با تاکید بر بی طرفی مسئولان در انتخابات تصریح کرد: وظیفه دولت در انتخابات داوری، بی طرفی و ایجاد بستر لازم برای حضور همه گروه‌ها اجتماعی و سیاسی در چارچوب قانون جمهوری اسلامی ایران است.

سالاری گفت: باید زمینه فعالیت تمامی احزاب، تشکل‌ها و گروه‌های اجتماعی و سیاسی در استان بوشهر و سطح کشور براساس چارچوب قانون جمهوری اسلامی ایران در شرایط برابر فراهم کنیم تا با همدلی و وحدت بین آن‌ها شاهد انتخابات بی نظیری در سطح کشور باشیم.

استاندار بوشهر با بیان اینکه تمامی گروه‌های سیاسی و اجتماعی باید یکدیگر را به رسمیت بشناسند، گفت: دولت تلاش دارد در محیطی عادلانه زمینه ساز جامعه‌ای با فعالیت سیاسی منطقی و قانونی باشد تا به آرامش مردم و جامعه لطمه‌ای وارد نشود.

وی خاطرنشان کرد: دولت وظیفه دارد شرایط برابر و بدون تبعیض برای فعالیت همه اقشار و گروه‌های سیاسی و اجتماعی ایجاد کند تا فرهنگ عمومی استان بهتر از گذشته ساماندهی و مدیریت شود و همچنین دغدغه‌های مردم نیز به حداقل برسد.

استاندار بوشهر با  تاکید بر مشارکت مردم در توسعه همه جانبه استان بوشهر عنوان کرد: از تمامی مردم استان بوشهر تقاضا می‌شود که در فضای همدلی و همزبانی در بخش فرهنگ عمومی استان، مسئولان خود را حمایت و همراهی کنند تا زمینه توسعه استان بوشهر فراهم شود.

سالاری افزود: تحقق رعایت حقوق شهروندی و تکریم مردم از جمله برنامه‌های مهم امسال در استان است که طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تدابیر رئیس جمهور عملیاتی می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر