کد خبر : 11291

هوشمند سازی مدارس روستایی گناوه

هوشمند سازی مدارس روستایی گناوه

بوشهر24: فرماندار شهرستان گناوه گفت: توجه به زیرساخت‌های روستایی از مهم‌ترین برنامه امسال شهرستان گناوه است که در این راستا مدارس روستایی در این شهرستان هوشمندسازی می‌شود.

بوشهر24: فرماندار شهرستان گناوه گفت: توجه به زیرساخت‌های روستایی از مهم‌ترین برنامه امسال شهرستان گناوه است که در این راستا مدارس روستایی در این شهرستان هوشمندسازی می‌شود.

به‌ گزارش"بوشهر24"، عبدالنبی یوسفی بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان گناوه با بیان اینکه اعتبارات شهرستان گناوه در سال قبل بیش از 90 درصد تخصیص یافت اظهار داشت: اعتبارات عمرانی شهرستان گناوه سال قبل افزایش چند برابری نسبت به سال ماقبل آن داشت که در تکمیل طرح‌های عمرانی نقش مهم و ویژه‌ای داشت.

وی از اجرای طرح‌های دهکده گردشگری در گناوه خبرداد و گفت: با توجه به اینکه شهرستان گناوه با داشتن قابلیت‌های مهم گردشگری برای زیرساخت‌های لازم در اسکان و اقامت گردشگران دهکده و نواحی گردشگری در گناوه تدوین و اجرایی شده است.

فرماندار شهرستان گناوه با تاکید بر تشکیل کمیته‌های 9 گانه تسهیلات خدمات سفر در گناوه گفت: برای اجرای  زیرساخت‌های گردشگری در گناوه برای نوروز آینده از هم اکنون برنامه‌ریزی لازم انجام شده که مشارکت جدی مسئولان دستگاههای اجرایی می‌طلبد.

وی با اشاره به اینکه در آستانه سالگرد ارتحال امام راحل قرار داریم گفت: مساعدت همه ادارات با ستاد اعزام کاروان برای شرکت در سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب این شهرستان مورد تاکید است که در این رستا ضمن برپایی مراسم ویژه در گناوه زائران مرقد امام راحل به تهران اعزام می‌شوند.

فرماندارگناوه با تاکید بر افزایش روحیه انتقاد پذیری در مسئولان و مدیران دستگاههای اجرای خاطرنشان کرد: روحیه انتقادپذیری باید در مدیران تقویت شود تا ضمن اینکه نقاط ضعف برطرف شود  ازجهات گوناگون پاسخگوی مطالبات و خواسته‌های مردم باشیم.

یوسفی، بر تحقق شعار امسال با مشارکت همه جانبه مردم و مسئولان تاکید کرد و افزود: در سایه وفاق و همدلی مسئولان باید در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تلاش کنند.

وی فعالان اجتماعی را زبان گویای مردم دانست و بیان کرد: فعالان اجتماعی که زبان گویای مردم هستند نقدهای منصفانه می‌کنند که باید این گروه‌ها مورد حمایت قراربگیرند تا بتوان به خواسته‌های مردم جامه عمل پوشاند.

فرماندارگناوه با اشاره به اینکه مساجد و حسینیه‌ها نقش مهمی در امورات مختلف جامعه دارند خاطرنشان کرد: مساجد و حسینیه‌ها ازمحورهای مهم برنامه‌های امسال است  که مسئولان ذیربط با بررسی وضعیت این مکان‌های مقدس راهکارهای لازم در حل مشکلات آنها ارائه دهند.

یوسفی با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های روستایی از برنامه‌های مهم امسال در گناوه است تاکید کرد: توجه به زیرساخت‌های روستایی از مهم‌ترین برنامه امسال شهرستان گناوه است که در این راستا مدارس روستایی در این شهرستان هوشمندسازی می‌شود.

وی، حمایت و تشویق سرمایه گذاران بخش خصوصی و برخورد دستگاههای اجرایی ذی ربط با ساخت و سازهای غیرمجاز را از محورهای مهم امسال در شهرستان گناوه دانست./تسنیم

ارسال نظر