کد خبر : 11460

آخرین وضعیت ساکنان مجتمع های آتش سوزی شده در بوشهر

آخرین وضعیت ساکنان مجتمع های آتش سوزی شده در بوشهر

فرماندار بوشهر گفت: در حادثه آتش سوزی ظهر روز جمعه در مجتمع های مسکن مهر بوشهر شماری از واحد ها غیر قابل استفاده شده اند که ساکنان آن ها توسط این فرمانداری اسکان موقت یافتند.

بوشهر 24: فرماندار بوشهر گفت: در حادثه آتش سوزی ظهر روز جمعه در مجتمع های مسکن مهر بوشهر شماری از واحد ها غیر قابل استفاده شده اند که ساکنان آن ها توسط این فرمانداری اسکان موقت یافتند.

به گزارش " بوشهر 24 "، حسن ابراهیمی شامگاه جمعه افزود: حادثه آتش سوزی ساعت 12و 45 دقیقه ظهر در شش بلوک با مجموع 36 واحد از پروژه مسکن مهر شهرک ولایت کوی امام حسین (ع) منطقه صلح آباد بوشهر به وقوع پیوست.

وی یادآورشد: بدلیل شدت خسارت شش واحد مسکونی غیر قابل استفاده و 24 واحد نیز آب، برق و گازشان قطع شده و اطمینانی از وصل آن ها بخاطر خسارت جدی به تاسیسات و سقف شان وجود ندارد.

فرماندار بوشهر اضافه کرد: با تمهیدات اتخاذ شده 10 کانکس با مشارکت شهرداری ، هلال احمر و راه و شهرسازی مجهز و در اختیار این افراد قرار گرفت و در صورت نیاز شماری دیگری نیز تامین می شود.

ابراهیمی ادامه داد: شماری از خانواده های خسارت دیده در منازل بستگان خود ساکن شده اند و برخی نیز که غیر بومی یا بستگانی درمرکز استان نداشته اند کانکس در اختیارشان قرار گرفته است.

وی گفت: امکانات اولیه شامل آب، برق و وسایل مورد نیاز افراد خسارت دیده شده فراهم شده است.

فرماندار بوشهر افزود: تیم های کارشناسی در حال بررسی دقیق میزان خسارت وارده هستند./ ایرنا

ارسال نظر