کد خبر : 11624

افزایش پروژه‌های عمرانی در استان بوشهر

افزایش پروژه‌های عمرانی در استان بوشهر

استاندار بوشهر گفت: امسال اجرای پروژه‌های عمرانی و طرح توسعه استان بوشهر بیش از گذشته بر اساس شاخص‌های تدوین شده افزایش می‌یابد.

به گزارش " بوشهر 24 "، مصطفی سالاری ظهر امروز در جشن میلاد حضرت امام علی (ع) در استانداری بوشهر با تبریک این روز مبارک و روز مرد اظهار داشت: امام علی (ع) الگویی برای همه مسلمانان جهان است و همه مسلمانان باید از سیره و روش و زندگانی آن حضرت درس گرفته و در زندگی اجتماعی و فردی خود به‌کار گیرند و این مهم تامین‌کننده سعادت دنیا و آخرت است.

وی افزود: خدمت‌رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوع باید مورد توجه و تاکید کارکنان استانداری و مدیران قرار گیرد و همه باید در این مسیر با همه توان و ظرفیت کوشا باشند.

استاندار بوشهر تاکید کرد: کارکنان استانداری در بحث پاسخگویی و رفع مشکلات مردم باید برای تمامی دستگاه‌های اداری استان بوشهر الگو باشند.

وی با اشاره به اینکه همکاران باید راهکار همراه با استدلال در پاسخگویی به مردم ارائه کنند، گفت: همچنین از کارکنان انتظار داریم بیش از پیش در انجام وظایف و ماموریت‌های خود کوشا باشند.

سالاری با بیان اینکه وضعیت پرداخت مطالبات کارکنان استانداری بوشهر نسبت به سایر استان‌ها در سال گذشته مطلوب بوده است، اظهار داشت: امسال تلاش می‌شود تا مشکلات مالی در حوزه خدمات رسانی به کارکنان را کاهش و منابع مالی را افزایش دهیم و در پرداخت مزایای همکاران بهتر عمل می‌شود.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: امسال در بخش پروژه‌های عمرانی و طرح توسعه استان بوشهر بیش از گذشته بر اساس شاخص‌های تدوین شده در سطح استان حرکت می‌کنیم.

وی افزود: برای پیشرفت و توسعه استان بوشهر باید همه مردم و مسئولان با همدلی و همزبانی و با اتحاد تلاش کنند تا شاهد اعتلای استان در تمام عرصه‌ها باشیم./ تسنیم

ارسال نظر