کد خبر : 11773

جمیری: معلمان نسبت به حقوق خود ناراضی هستند

جمیری: معلمان نسبت به حقوق خود ناراضی هستند

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه کارکنان آموزش و پرورش به ویژه معلمان نسبت به حقوق خود ناراضی هستند حل مشکلات آنان در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار گیرد.

به گزارش " بوشهر 24 "، عبدالکریم جمیری بعد از ظهر امروز در جمع فرهنگیان بوشهر با بیان اینکه یکی از مشکلات فرهنگیان تفاوت حقوق آنها با دیگر کارمندان دستگاه‌های اجرایی است اظهار داشت: عدم توازن حقوق کارکنان دیگر دستگاه‌های اجرایی با کارکنان آموزش و پرورش سبب شده کارکنان این دستگاه رضایت‌مندی نداشته باشند.

وی با بیان اینکه دولت باید توجه جدی به مشکلات معیشتی کارکنان آموزش و پرورش کند تصریح کرد: دولت در زمینه حل مشکلات آموزش و پرورش هر جایی که مسئولیت دارد باید موضوع را جدی ببیند و آنرا پیگیری کند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر حل مشکلات فرهنگیان افزود: زمانی که معلم تامین نباشد نمی‌تواند به وظایف خود به صورت کامل و با کیفت بالا انجام دهد.

جمیری با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی امسال توجه جدی به حل مشکلات فرهنگیان کرده است بیان کرد: برای برطرف کردن مشکلات آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی توجه ویژه‌ای دارد بگونه‌ای که امسال 5 هزارمیلیارد تومان به بودجه این وزارتخانه افزوده است.

وی با اشاره به اینکه باید امکانات رفاهی آموزگاران افزایش یابد تصریح کرد: برای رفع بخشی از مشکلات فرهنگیان و معلمان می‌توان در قالب پاداش کمک‌های غیرمستقیم و یا غیرنقدی پرداخت کرد./ تسنیم

ارسال نظر