کد خبر : 11821

سامانه آب شیرین‌کن در نقاط ساحلی استان بوشهر ایجاد می شود

سامانه آب شیرین‌کن در نقاط ساحلی استان بوشهر ایجاد می شود

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری بوشهرگفت: تولید آب آشامیدنی با استفاده از آب دریا یکی از مهم ترین دست‌آوردهای علمی و فناوری است که بر این اساس آب آشامیدنی استان بوشهر از آب دریا تامین می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، سعید زرین‌فر شامگاه چهارشنبه در نشست با مسئولان فرهنگی و اجرایی شهرستان تنگستان با اشاره به اهمیت توجه به فناوری های جدید در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: امروز بشر توانسته  با پیشرفت در حوزه‌های فناوری راههای بسیاری برای دست یابی به علوم جدید کشف کند.

وی قرن 21 را قرن انسانیت و بشریت و علوم انسانی نامید و تصریح کرد: امروز بشر با همه پیشرفت‌هایی که دارد به این نقطه رسیده است و تنها با علوم انسانی و می‌تواند به اهداف خود دست یابد.

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: امروز جهان بسویی می‌رود که باید به کرامت انسانی احترام گذاشت و طور دیگر به آن اندیشید که در این راستا آموزش و پرورش نقش مهم و قابل توجهی دارد.

رزین‌فر بیان کرد: امروز نیاز بیشتر به وحدت و همدلی است باید این نکته توجه خاصی شود که وحدت و همدلی باید از دوران کودکی آغاز شود که در این مسیر نقش آموزش و پرورش ممتاز است.

وی به بخش دیتا و داده‌ها ادارات و سازمان‌ها پرداخت و بیان کرد: باید اطلاعات این حوزه مورد تحلیل و تفسیر قرار بگیرد تا بر اساس این داده‌ها و با توجه به ظرفیت‌های موجود ازآن بهره‌برداری کامل کرد.

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری بوشهر با اشاره به اینکه دریا یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های توسعه و پیشرفت هر منطقه است بیان کرد: براساس داده‌های موجود باید بر اساس فناوری‌های جدید دنیا از این قابلیت باید به نحو احسن در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

زرین‌فربا اشاره به اینکه یکی از نیازمندی‌های مهم استان بوشهر تامین آب آشامیدنی است گفت: بر اساس علم و فنون جدید می‌توان از ظرفیت دریا در تامین آب آشامیدنی بهره جست که بر این اساس سامانه آب شیرین‌کن در نقاط ساحلی استان بوشهر ایجاد می‌شود

وی با اشاره به نقش مهم معلمان در توسعه دانایی  گفت: جامعه امروز از معلمان این توقع دارد که بتوانند مرحله دانایی ودر دانش آموزان را فعال که  چگونه از دانش استفاده کنند و درمرحله خردورزی و فرزانگی قرار گیرد./ تسنیم

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری بوشهرافزود: باید زمینه مطالعه در جامعه با هر سلیقه و در هر شرایط برای همه دانش آموزان و افرادی  که دوست دارند فراهم شود تا به اهداف مورد نظر دست یابیم.

ارسال نظر