کد خبر : 11854

امام جمعه برازجان: معلمان به عنوان سرمایه جامعه هستند

امام جمعه برازجان: معلمان به عنوان سرمایه جامعه هستند

امام جمعه برازجان گفت: اقتدار ایران اسلامی با داشتن رهبری آگاه، نیروهای مسلح قدرتمند و ملتی همیشه در صحنه بگونه‌ای است که هیچ قدرتی توانایی تعرض به ایران ندارد و در این راستا آمریکا کوچکتر از آن است که تعرض کند.

به گزارش "  بوشهر 24 "، حجت‌الاسلام حسن مصلح در خطبه‌های نماز جمعه برازجان با گرامیداشت روزجهانی صلیب سرخ و با بیان اینکه مردم ستم دیده و مظلوم یمن نیازمند امداد رسانی هستند اظهار داشت: صلیب سرخ جهانی باید در این عرصه وارد شود به امداد مردم زخم خورده یمن بشتابند تا نقش مهم صلیب سرخ جهانی در رسیدگی به مردم آسیب دیده بیشتر آشکار شود.

وی، با تبریک هفته هلال احمر، تصریح کرد:  جمعیت هلال احمرایران با نوع دوستی کمک‌های انسان دوستانه را برای یمن ارسال کرد که جنایتکاران اجازه ندادند به آنان برسد که این اقدام هلال احمر جای تقدیر دارد.

خطیب نماز جمعه برازجان با محکوم کردن جنایات آل سعود در کشتار مردم بی دفاع یمن افزود: آل سعود با حمایت‌های آمریکا جنایت می‌کند واین در حالی است که سازمان‌های حقوق بشر عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.

امام جمعه برازجان با اشاره به اینکه معلمان به عنوان سرمایه جامعه هستند بیان کرد: زیرساخت توسعه و پیشرفت یک کشور سرمایه‌های اجتماعی آن کشور است که آموزش و پرورش مولد این سرمایه‌‌ها است.

مصلح، وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب به تیم مذاکره کننده هسته‌ای در مورد زیربار تهدید نرفتن تذکر داده‌اند، گفت: توافق مذاکرات باید در شان و منزلت ملت مقتدر و با عزت ایران باشد تهدید در مذاکرات آنرا به بن بست می‌کشاند چراکه ملت ایران زیربار تهدید برای تسلیم شدن نمی‌رود.

وی،خطاب به تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران افزود: مذاکره کنندگان تهدید را نپذیرند و شجاعانه جواب زورگوی‌های مقابل را بدهند و مراقب ترفند و توطئه دشمنان در این مذاکره باشند.

امام جمعه برازجان با بیان اینکه آمریکا کوچک‌تر ازآن است که به ایران تعرض کند بیان کرد: اقتدار ایران اسلامی با داشتن رهبری آگاه، نیروهای مسلح قدرتمند و ملتی همیشه در صحنه بگونه‌ای است که هیچ قدرتی توانایی تعرض به ایران ندارد و در این راستا آمریکا کوچکتر از آن است که تعرض کند.

نمازگزاران برازجانی پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی باشکوهی ضمن حمایت از مردم مظلوم یمن، جنایات رژیم آل سعود درحمله نظامی عربستان سعودی به یمن را محکوم کردند./ تسنیم

ارسال نظر