کد خبر : 11855

امام جمعه عسلویه: مشکل آب آشامیدنی بدون عوام فریبی حل شود

امام جمعه عسلویه: مشکل آب آشامیدنی بدون عوام فریبی حل شود

امام جمعه عسلویه گفت: شهرها و روستاهای هم‌جوار پارس جنوبی در شهرستان عسلویه در تامین آب آشامیدنی دچار مشکل هستند این مشکل باید با تدبیر و بدون عوام فریبی حل شود.

به گزارش " بوشهر 24 "، حجت‌الاسلام سیدعلی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه عسلویه با محکوم کردن جنایت‌های رژیم آل سعود در قتل و عام مردم مظلوم و مسلمان یمن اظهار داشت: عربستان سعودی با الگوگیری از رژیم اشغالگر قدس مردم مظلوم یمن را آماج حملات نظامی خود قرار داده و مجامع بین المللی نیز در خصوص این اقدام گستاخانه عربستان سکوت اختیار کرده‌اند.

وی با بیان اینکه رژیم آل سعود با حمایت آمریکا واسرائیل دست به جنایت علیه مردم مظلوم یمن زده گفت: این جنایت که نسل کشی مردم مسلمان یمن محسوب می‌شود محکوم می‌کنیم و ان‌شاالله پیروزی مردم یمن طبق وعده الهی نزدیک است.

خطیب نماز جمعه عسلویه با اشاره به اینکه حل مشکلات فرهنگیان باید مورد توجه جدی قرار بگیرد بیان کرد: همانگونه که رهبرمعظم انقلاب تاکید کردند، امیدواریم هرچه سریعتر مشکل حقوق معلمان برطرف شود.

هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار دهد افزود:مذاکره کننده با اقتدار در مذاکره حضور داشته باشد و تن به تهدیدها و زورگوی‌های آمریکا و اتحادیه اروپا ندهد و تنها عزت و عظمت ایران عزیز مورد توجه قرار بدهند.

امام جمعه عسلویه با اشاره به اینکه مشکل بیکاری جوانان در کنار پارس جنوبی به یک معضل اجتماعی تبدیل شده افزود: زیبنده شهرستان عسلویه نیست که در کنار بزرگترین مرکز صنعتی و گازی جهان قرار دارد اما جوانان این شهرستان از بیکاری رنج می‌برند.

وی با اشاره به وضعیت آلودگی‌های زیست محیطی شهرستان عسلویه افزود: با توجه به اینکه فعالیت‌های تاسیسات گازی در پارس جنوبی مشکلاتی در حوزه آلودگی هوا برای مردم ایجاد کرده باید مسئولان ذیربط در حل این مشکل بکوشند.

هاشمی‌نژاد با اشاره به مشکل آب آشامیدنی شهرستان عسلویه افزود: شهرها و روستاهای هم‌جوارپارس جنوبی در شهرستان عسلویه در تامین آب آشامیدنی دچار مشکل هستند این مشکل باید با تدبیر و بدون عوام فریبی حل کرد.

همزمان با سراسر کشور نمازگزاران در عسلویه با اتحاد و انسجام با شرکت در یک راهپیمایی باشکوهی ضمن حمایت از مردم مظلوم یمن، جنایات رژیم آل سعود درحمله نظامی عربستان سعودی به یمن را محکوم کردند./ تسنیم

ارسال نظر