کد خبر : 11874

یادواره شهید علی غلامی در دیر بوشهر برگزارشد

بوشهر24: یادواره شهید علی غلامی با حضور مردم، رزمندگان دفاع مقدس شامگاه جمعه در امامزاده شاهزاده محمد روستای بردخون کهنه شهرستان دیر استان بوشهر برگزار شد.

 

به گزارش "بوشهر24" به نقل از ایرنا، دراین آیین یکی از روحانیون گفت: شهدا برای رضای خدا و اطاعت از ولی فقیه جان خود را نثار اسلام و انقلاب کردند.

حجت الاسلام سید عبدالله پورفاطمی افزود: تا زمانی که پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت بقیه الله اعظم (عج) سپرده شود باید از رهنمودهای بنیان گذار جمهوری سالامی و مقام معظم رهبری بهره برد.

وی افزود: اگر برنامه ریزی ها مبتنی بر نظام ارزشی صورت گیرد، می تواند راهگشای مناسبی برای بشر باشد و رشد اقتصادی بالایی را در زیر ساخت های اسلامی رقم خواهد زد.

پورفاطمی ادامه داد: با توجه به نام گذاری سال جاری با عنوان سال دولت و ملت همدلی و همزبانی از سوی مقام معظم رهبری باید همه همدل و همزبان باشیم زیرا شناسنامه انقلاب نشان می دهد هرجا که همدلی و همزمانی اتفاق افتاده موفق بودیم و نمونه ای از این موفقیت را می توان در هشت سال دفاع مقدس مشاهده کرد.

دراین آیین یکی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و همرزم شهید علی غلامی خاطراتی از آن دوران بیان کرد.

شهید علی غلامی متولد شهر کاکی است که در روز 14 اردیبهشت سال 64 در جزیره مجنون به درجه شهادت رسید و هم اکنون در گلزارشهدای روستای بردخون کهنه آرمیده است.

 

ارسال نظر