کد خبر : 11881

سند چشم‌انداز فناوری اطلاعات استاندارد بوشهر تدوین می‌شود

 سند چشم‌انداز فناوری اطلاعات استاندارد بوشهر تدوین می‌شود

مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: سندچشم‌انداز فناوری اطلاعات استاندارد بوشهر حول محور دستیابی به سازمانی متکی بر دانش و خرد برتر در خلق ارزش و پیشتاز در استان بوشهر تدوین می‌شود.

به گزارش " بوشهر 24 "، محمدرحیم بهره‌مند صبح امروز در جلسه‌ شورای فناوری استاندارد استان بوشهر با بیان اینکه توسعه فناوری سبب افزایش بهره‌وری سازمانی می‌شود اظهار داشت: امسال سند چشم‌انداز فناوری اطلاعات استاندارد بوشهر حول محور دستیابی به سازمانی متکی بر دانش و خرد برتر در خلق ارزش و پیشتاز در سطح استان بوشهر در 5 سال آینده تدوین می‌شود.

وی افزود: یکی از راه‌های پیشرفت و حرکت رو به جلو، شناخت وضع موجود و وضع ایده‌آل و حرکت از نقطه وضع موجود به نقطه ایده‌آل است.

بهره‌مند با اشاره به این که در مسیر پیشرفت، باید اولویت‌ها را مد نظر قرار داد، گفت: پیشرفت‌ها باید برای ما و مردم قابل لمس باشد؛ چرا که تنها در این صورت است که می‌توان به سلامت کار و رضایت‌مندی مردم در گرو استفاده از فناوری‌ها دست یافت.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر برنامه‌های فناوری اطلاعات این اداره کل را بر سایر برنامه‌های سازمانی ارجح دانست و تأکید کرد: برای دستیابی به هدف نهایی سازمان، باید در جلسات منظم، سیر پیشرفت و توسعه فناوری‌ها را پایش کرد تا نسبت به مسیر صحیح و بهبود مستمر آن، اطمینان حاصل شود.

وی از تدوین 287 استاندارد ملی در استان بوشهر خبرداد و افزود: تاکنون 287 استاندارد ملی از ابتدای تأسیس اداره کل استاندارد استان تدوین شده است./ تسنیم

ارسال نظر