کد خبر : 12205

۶۳۰۰ واحد مسکن مهر در استان بوشهر واگذار می‌شود

 ۶۳۰۰ واحد مسکن مهر در استان بوشهر واگذار می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهرگفت: از ۲۵ هزار و ۳۶۵ واحد مسکن مهر استان بوشهر تاکنون ۱۸ هزار و ۸۷۷ واحد تحویل و ۶ هزار و ۳۰۰ واحد دیگر تا پایان امسال واگذار می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، فرزاد رستمی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه توسعه بزرگراه‌ها از اولویت برنامه‌های امسال این اداره کل است اظهار داشت: بزرگراه گناوه به دیلم با پیشرفت فیزیکی 30 درصد امسال تکمیل می‌شود تا مشکل ترافیک در این محور برطرف شود.

وی از اجرای بزرگراه دالکی به کنارتخته خبر داد و گفت: باند دوم محور دالکی به کنارتخته به عنوان راه شریانی استان بوشهر به استان فارس و مرکز کشور به مدت سه سال تکمیل می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه محور بزرگراه برازجان به گناوه تکمیل می‌شود تصریح کرد: این محور بزرگ‌راهی دارای پیشرفت 85 درصدی است که با تخصیص اعتبارات لازم امسال بهره برداری می رسد.

رستمی حذف نقاط پرحادثه جاده‌ها، تجدید خط‌کشی محورهای استان بوشهر را از دیگر برنامه‌های امسال دانست و خاطرنشان کرد: با هدف افزایش ایمنی راه‌ها و حفظ آنها به عنوان سرمایه‌ای ملی طرح‌های روکش آسفالت، حذف نقاط پرحادثه، تجدید خط‌کشی  و طرح‌های راهداری امسال اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه ساختمان دانشکده هنر و معماری بوشهر تکمیل می‌شود گفت: مرحله نخست این ساختمان مهرماه امسال تکمیل و در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به تکمیل طرح‌های مسکن مهر در استان بوشهر افزود: از 25 هزار و 365 واحد مسکن مهر این استان تاکنون  18 هزار و 877 واحد تحویل شده است.

رستمی با بیان اینکه 10 هزار و 346 واحدهای مسکن مهر استان بوشهر در شهرهای با جمعیت بالای 25هزار نفر ساخته شده‌ است تصریح کرد: امسال در   شش‌هزار 300 واحد مسکن مهر نیمه تمام تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر