کد خبر : 12210

باند دوم محور شریانی استان بوشهر به فارس احداث می‌شود

باند دوم محور شریانی استان بوشهر به فارس احداث می‌شود

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی بوشهر گفت: باند دوم محور شریانی استان بوشهر به فارس در مسیر دالکی - کنارتخته احداث می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، فرزاد رستمی صبح یکشنبه در بازدید از روند توسعه زیرساخت‌های بزرگراهی استان بوشهر اظهار داشت: تلاش های بسیار زیادی به منظور توسعه زیرساخت‌های راه و شهرسازی در استان بوشهر صورت گرفته است و طرح‌های مهمی اجرایی شده است.

وی به سفر هیئت دولت و رئیس جمهور به استان بوشهر اشاره کرد و بیان داشت: با تلاش های مدیریت ارشد استان بوشهر، طرح‌های بسیار خوبی به هیئت دولت ارائه شد و شاهد تصویب طرح‌های توسعه‌ای مورد نیاز استان بودیم.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی بوشهر در ادامه خاطرنشان ساخت: بخش قابل توجهی از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر مربوط به حوزه راه‌ها و توسعه زیرساخت‌های بزرگراهی استان بود که طی امسال و سال آینده در سطح استان اجرایی می‌شوند.

پیشرفت ۳۰ درصدی بزرگراه گناوه - دیلم

وی به توسعه شریان‌های ارتباطی استان بوشهر با استان‌همجوار اشاره کرد و افزود: جاده بوشهر شیراز که ارتباط استان با مرکز کشور را فراهم می سازد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در همین راستا باند دوم محور شریانی استان بوشهر به فارس در مسیر دالکی - کنارتخته احداث می‌شود.

رستمی تصریح کرد: محورهای برازجان - گناوه و همچنین گناوه - دیلم نیز از مسیرهای حساس و پرتردد استان بوشهر است که در قالب سفر رئیس جمهور مصوب شد و عملیات اجرایی این طرح‌ها با جدیت دنبال می‌شود.

وی پیشرفت اجرای بزرگراه گناوه - دیلم را ۳۰ درصد عنوان کرد و افزود: این محور به علت اینکه به عنوان محور اتصال استان بوشهر به استان خوزستان است از اهمیت زیادی برخوردار است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی بوشهر تاکید کرد: اجرای طرح بزرگراه برازجان - گناوه نیز دارای پیشرفت ۸۵ درصد است و تکمیل آن را با جدیت دنبال می‌کنیم./ مهر

ارسال نظر