کد خبر : 12245

افزایش ظرفیت آب شیرین‌کن تاسیسات نیروگاه اتمی بوشهر

افزایش ظرفیت آب شیرین‌کن تاسیسات نیروگاه اتمی بوشهر

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر گفت: تاسیسات آب‌شیرین‌کن نیروگاه اتمی بوشهر از ظرفیت تولید ۵ هزار متر مکعب به ۲۰۰ هزار متر مکعب افزایش می‌یابد که نقش مهمی در تامین آب آشامیدنی بوشهر دارد.

به گزارش " بوشهر24 "، نصرالله اسدی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اسلامی با بیان اینکه نیروگاه اتمی بوشهر افتخار ملی ما است اظهار داشت: ما مفتخریم که تنها نیروگاه اتمی در بوشهر است اما این نیروگاه در به‌کارگیری نیروهای بومی و خدمت‌رسانی به شهروندان بوشهری خوب عمل نکرده است.

وی با بیان اینکه زمین  متعلق  به نیروی اتمی بوشهر در خیابان امام خمینی این شهر بلاتکلیف مانده تاکید کرد: درخواست داریم با توجه به حجم ترافیک بسیار بالای این خیابان و موقعیت بسیار مناسب این زمین برای تبدیل به پارکینگ و فضای سبز مسئولان به این مهم توجه کنند.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر از راه‌اندازی تاسیسات آب‌ شیرین‌کن نیروگاه اتمی بوشهر خبرداد و گفت: تاسیسات آب‌شیرین کن نیروگاه اتمی بوشهر از ظرفیت تولید 5 هزار متر مکعب به 200 هزار متر مکعب افزایش می‌یابد که نقش مهمی در تامین آب آشامیدنی بوشهر دارد.

اسدی افزود: منتظر عملی شدن افزایش ظرفیت تاسیسات آب‌شیرین‌کن نیروگاه  اتمی بوشهر هستیم.

وی احداث مشارکت مردم در احداث پارکینگ در شهربوشهر یک ضرورت دانست و تصریح کرد: با توجه به کمبود پارکینگ طبقاتی در سطح شهر مخصوصا در مرکز شهر و خیابان امام(ره) مشارکت مردم در این طرح مهم و شناسایی زمین‌های شهرداری که قابلیت تبدیل به پارکینگ را دارند امری ضروری است./ تسنیم

ارسال نظر