کد خبر : 12367

موسوی نژاد: دستور پرداخت حق آلایندگی مردم وحدتیه توسط وزارت نفت صادر شد

موسوی نژاد: دستور پرداخت حق آلایندگی مردم وحدتیه توسط وزارت نفت صادر شد

وزارت نفت بدون پیگیری‌های اداری و قضایی برای گرفتن حق آلایندگی نسبت به پرداخت حقوق مردم به‌صورت سالانه اقدام کند.

به گزارش " بوشهر24 "، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد بعد از ظهر امروز در نشست مسئولان اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات و معضلات شهروندان از اساسی‌ترین برنامه‌های مسئولان و متولیان امور باید باشد و در این مسیر نباید کم‌کاری و اهمالی صورت گیرد.

وی خواستار راه‌اندازی پتروشیمی دشتستان و حل معضل بیکاری جوانان استان شد و افزود: در بعضی از فازهای پارس جنوبی فقط نیروهای بومی تعدیل می‌شوند که این سئوال وجود دارد که اگر پروژه‌ای به اتمام رسیده باید همه نیروها تعدیل شوند نه فقط شامل نیروهای بومی شود.

موسوی‌نژاد در ارتباط با اعتراض نیروهای اخراج شده از پتروشیمی جم نیز خاط نشان کرد: کارکنان پتروشیمی جم چند وقت پیش به‌دلیل اخراجشان دست به اعتراضات و تحصن زده بودند که فقط به‌دلیل عدم به‌کارگیری نیروهای بومی است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر ارائه آمار دقیق از میزان نیروهای بومی و غیربومی شاغل در پارس جنوبی و پتروشیمی‌ها ابراز داشت: مردم حوزه انتخابی از ما انتظار دارند تا آمار دقیق نیروهای بومی شاغل در پارس جنوبی و پتروشیمی‌ها را به آنها ارائه دهیم که خواستار تسریع در این مورد هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر ضمن تشکر از دستور پرداخت حق آلایندگی مردم وحدتیه گفت: وزارت نفت بدون پیگیری‌های اداری و قضایی برای گرفتن حق آلایندگی نسبت به پرداخت حقوق مردم به‌صورت سالانه اقدام کند.

وی یادآور شد: از اعضای شورا و شهردار وحدتیه به‌خاطر پیگیری‌های جدی برای وصول حق آلایندگی وحدتیه تشکر می‌کنم./ فارس

ارسال نظر