کد خبر : 12411

اتمام 90 درصد پروژه‌های عمرانی بردخون

به گزارش " بوشهر24 "، صادق صداقت صبح امروز در حاشیه شورای اداری بردخون اظهار داشت: شوراهای اسلامی و دهیاری‌ها برای رفع مشکل دفع آب‌های سطحی در روستاها باید زمین در اختیار بنیاد مسکن قرار دهند تا مشکل هرساله روستاییان در زمینهٔ جمع شدن آب و آسیب به مزارع، با مطالعه و ساخت کانال دفع آب‌های سطحی را حل کنیم در غیر این صورت قادر به رفع مشکل نیستیم.

وی افزود: اراضی مسکونی ساکنان محله جهادآباد شهر بردخون  مشکلاتی داشت که پس از بررسی‌های قانونی و بر اساس مقررات مدارک زمین‌های مذکور به شهرداری تحویل شد تا این موضوع مراحل خود را طی کند.

صداقت با اشاره به اتمام بازنگری طرح‌های هادی روستاهای شهنیاء و بردخون کهنه، اضافه کرد: 90 درصد پروژه‌های عمرانی روستاهای بردخون به پایان رسیده  است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیّر ادامه داد: برای رفع  مشکل  آسفالت مسیر دسترسی به مدارس در روستاها قرار بر این شده که آموزش‌و پرورش فهرست مدارس را با تأیید شوراهای اسلامی روستا به بنیاد مسکن ارسال کند تا مشکل رفت‌ و آمد دانش‌آموزان به مدارس رفع شود.

وی خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قصد احداث 118 واحد مسکونی آپارتمانی در دو طبقه در محله شهید صدوقی شهر را دیّر دارد که افراد فاقد مسکن می‌توانند برای ثبت‌نام به این بنیاد مراجعه کنند./ فارس

ارسال نظر