کد خبر : 1244

نیزارهای تهدید آمیز جاده نیروگاه+تصویر

نیزارهای تهدید آمیز جاده نیروگاه+تصویر

به گزارش "بوشهر24" به نقل از سپاس، سال هاست مردم محله های تنگک از سنتی بودن سیستم فاظلاب و آب های سطحی در ورودی محل و معابر رنج می برند.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از سپاس، سال هاست  مردم محله های تنگک از سنتی بودن سیستم فاظلاب و آب های سطحی در ورودی محل و معابر رنج می برند.
 

آب های سطحی و فاضلاب این محلات موجب رشد نیزار در حاشیه شرقی و غربی جاده نیروگاه شده است . با وجود اقدام مکرر شهرداری  نسبت به قطع کردن این نیزارها ، به دلیل عدم رفع مشکل فاضلاب ، مجددا شروع به رشد و پیشروی کرده اند.


از مضرات این پوشش گیاهی انتشار بیماری مالاریا ، بوی نامطبوع در جاده نیروگاه و ظاهر ناخوشایند آن می باشد که شایسته است مسئولان امر نسبت به از بین بردن و ریشه کن کردن دائمی آن اقدامی جدی صورت دهند.
 

با از بین رفتن این نیزار ها فضای مناسبی برای کاشت نهال و درختان زیبا و خوش بو در بلوار نیروگاه اتمی که محل عبور و مرور مسئولان کشوری نیز می باشد ، فراهم می آید.
 

لذا با توجه به رسالت خبری ای که داشتیم برخود لازم دانستیم با بیان مطالب فوق یادآور شویم که اگر اقدام فوری برای حل این مشکل صورت نگیرد ، در این منطقه نیز بزودی شاهد مشکلی نظیر سه راهی عالیشهر خواهیم بود و این می تواند تهدیداتی برای سلامتی مردم باشد.
 

ارسال نظر