کد خبر : 12457

کشف ۲۳۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس بوشهر

 کشف ۲۳۰ کیلوگرم مواد مخدر  توسط پلیس بوشهر

بوشهر24: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر ۲۳۰ کیلوگرم مواد مخدر در پی عملیات و همکاری مطلوب پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس کشف کرد.

بوشهر24: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر ۲۳۰ کیلوگرم مواد مخدر در پی عملیات و همکاری مطلوب پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس کشف کرد.
به گزارش "بوشهر24" به نقل از تسنیم، سرهنگ وحید زرین کلاه در جمع خبرنگاران در بوشهربا بیان اینکه تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر سبب ناامن شدن جابجایی مواد مخدر در استان بوشهر شده اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در راستای تدابیر ابلاغی از سلسله مراتب فرماندهی ناجا طرح‌های جامع اطلاعاتی را به صورت گسترده در سطح استان بوشهر و استانهای همجوار اجراء کرده است.

وی با اشاره به اینکه پلیس بوشهر 230 کیلوگرم مواد مخدر در تعامل با پلیس فارس کشف کرد گفت: عملیات اخیر و کشف مواد مخدر ذکر شده در نتیجه اجرای جامع اطلاعاتی بوده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در تشریح این عملیات گفت: باند تهیه و توزیع مواد مخدری که در سطح جنوب کشور به صورت گسترده فعالیت می‌کرد پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی در دستور کار عملیاتی این پلیس قرار گرفت.

زرین‌کلاه تصریح کرد: با توجه به اینکه باند یاد شده، مواد مخدر را از استانهای شرقی تهیه و بوسیله خودروهای تیزرو به بوشهر و استانهای مرکزی کشور ترانزیت می‌کرد، ماموران این پلیس طی تعقیب و مراقبت‌های شبانه روزی فعالیت سردسته باند و اعضاء را تحت کنترل ویژه قرار داد.

وی با اشاره به اینکه این باند مواد مخدر را از استان کرمان تهیه می‌کرد افزود: در آخرین اخبار بدست آمده از تحرکات قاچاقچیان و سوداگران مرگ مشخص شد مقدار زیادی مواد مخدر را از استان کرمان خریداری و در صدد انتقال آن به استان فارس و بوشهر هستند که طی یک عملیات مشترک و هماهنگ ، با تعامل بسیار خوب صورت گرفته با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس، در محور ورودی فسا به شیراز خودروی حامل مواد مخدر که قبلا مورد شناسایی ماموران قرار گرفته بود توقیف شد.

زرین کلاه با اشاره به اینکه 230 کیلوگرم حشیش کشف شد، خاطرنشان کرد: در بازرسی فنی  از خودرو سوداگران مرگ مقدار 230 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش  کشف و ضبط، دونفر متهم در این رابطه دستگیر شد که بهمراه پرونده متشکله به مراجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از سردار فرمانده انتظامی استان فارس و مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان به لحاظ هماهنگی مطلوب برای انهدام باند یاد شده تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر