کد خبر : 12462

رشته ناوبری دانشگاه علمی کاربردی گناوه راه‌اندازی می‌شود

 رشته ناوبری دانشگاه علمی کاربردی گناوه راه‌اندازی می‌شود

معاون فرماندهی پایگاه دریابانی گناوه گفت: با توجه به جایگاه شهرستان گناوه در حوزه دریابانی و وجود استعدادهای فراوان در این شهرستان رشته ناوبری دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، کرامت‌الله شولی‌فرد بعدازظهر امروز در مراسم تجلیل از جانبازان عملیات بیت‌المقدس دریابانی گناوه با تبریک سالروز فتح خرمشهر و با بیان اینکه پیروزی رزمندگان در سوم خرداد درآزاد سازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است اظهار داشت: حماسه عظیم سوم خرداد تبلور رشادت ، حماسه‌آفرینی، بیداری و مقاومت ملت ایران در برابر مستکبران است.

وی با اشاره به اینکه سوم خرداد روزی جاوید در تاریخ انقلاب اسلامی است افزود: یکی از رسالت‌های رزمندگان ترسیم منظوم‌های فکری و گفتاری امام(ره) و رهبر معظم انقلاب برای نسل امروزی است.

معاون فرماندهی پایگاه دریابانی گناوه با بیان اینکه امنیت مرزها رسالت مهم مرزبانان و مرزنشینان است تصریح کرد: آسیب رساندن به مرزها یکی از اهداف دشمن است که خوشبختانه امروزه تعامل بالایی میان مرزبانان و مرزنشینان وجود دارد و هیچ قدرتی نمی تواند به مرزها خدشه وارد کند.

شولی‌فرد تاکید کرد: مشارکت مردم مرزنشین با دریابانی سبب انسجام اجتماعی با یکدیگر شده و تشکیل دهنده نظم در جامعه است.

وی، با بیان اینکه پایگاه دریابانی گناوه برنامه‌های گوناگونی در جامعه تدوین کرده است افزود: این پایگاه در کنار حفاظت از مرزهای دریایی و برخورد با قاچاقچیان در طول سال برنامه‌های فرهنگی و آموزشی برگزار می کند.

معاون فرماندهی پایگاه دریابانی گناوه از راه‌اندازی رشته ناوبری دانشگاه علمی کاربردی گناوه گفت: با توجه به جایگاه شهرستان گناوه در حوزه دریابانی و وجود استعدادهای فراوان در این شهرستان رشته ناوبری دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر