کد خبر : 12473

اعترافات قاتل 2 زن در تنگک

به گزارش " بوشهر24 " به نقل از یکی از رسانه های منتسب به اصلاح طلب، در گفتگوی فرمانده پلیس بوشهر با رسانه ها، اعلام شده بود که که متهم در اعترافات اولیه اش، انگیزه خود از این اقدام را اختلافات خانوادگی عنوان کرده و افزوده شده بود که اطلاعات بیشتر به زمان دیگری واگذار می شود.

پلیس در بررسی صحنه قتل به این نتیجه رسید که با توجه به قتل این دو زن به ضرب گلوله و اینکه سرقتی از منزل صورت نگرفته بود، انگیزه قاتل یا قاتلان چیزی جز سرقت بوده است.

همچنین در ادامه، تیمی از کارآگاهان جنایی بوشهر بررسی های تخصصی محل جنایت برای کشف راز قتل 2 زن جوان را شروع کردند.

تحقیقات آنها نشان داد که هر دو زن با هم نسبت فامیلی دارند و یکی از آنها همسر برادر دیگری است و جنایت در خانه او رخ داده است. کارآگاهان که احتمال می‌دادند جنایت از سوی فردی آشنا و با انگیزه انتقام‌جویی رخ داده به تحقیق از آشنایان قربانیان پرداختند.

در شرایطی که همسایه‌ها از قربانیان به نیکی یاد می‌کردند و مدعی بودند که آنها افرادی خوشنام و خیر بودند، کارآگاهان متوجه اختلافاتی شدند که آنها با یکی از بستگانشان داشتند.

این فرد کسی نبود جز یکی از اعضای خانواده که دستور بازداشت او صادر و تحقیقات برای دستگیری وی شروع شد.

کارآگاهان در بررسی‌های تخصصی دریافتند که مظنون پرونده همزمان با پیدا شدن اجساد قربانیان ناپدید شده و همین مسئله فرضیه جنایت از سوی او را قوت بخشید.

در شرایطی که حدود 7 ساعت از آغاز تحقیقات پلیسی گذشته بود، کارآگاهان دریافتند که مرد جوان سوار بر خودروی پراید خود قصد فرار از بوشهر را دارد. طرح مهار انجام شد و کارآگاهان با زیرنظر گرفتن مسیرهای خروجی شهر از طریق دوربین های جاده ای، توانستند عامل جنایت را محاصره و او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

این گزارش می افزاید: مرد جوان در همان بازجویی‌های اولیه به قتل خواهرش و همسر برادرش اعتراف کرد و گفت: از مدتی قبل با خانواده‌ام دچار اختلاف شدم. این اختلافات آنقدر شدید شد که از برادر و خواهرم کینه به دل گرفتم و نقشه انتقام‌جویی کشیدم.

وی که 32 سال داشت، افزود: پس از تهیه یک قبضه کلت، ساعت 7:30 دقیقه صبح راهی خانه برادرم در محله تنگک شدم. می‌دانستم که همسرش در خانه تنهاست و نقشه قتل او را در سر داشتم. وقتی وارد خانه‌شان شدم، همسر برادرم را غافلگیر کردم و با شلیک گلوله او را به قتل رساندم ودر را روی وی قفل کردم و خارج شدم.

متهم در اعترافات خود ادامه داده: پس از آن به سراغ خواهرم در خانه پدری در عالیشهر رفتم، ولی متوجه شدم وی برای گرفتن نوبت دکتر به شهر آمده و طی تماسی با وی به بهانه اینکه می‌خواهم با او صحبت کنم، خواهرم را سوار ماشینم کردم و به سمت خانه برادرم در تنگک به راه افتادم.

محل وقوع حادثه

وی افزود: در بین راه خواهرم را نیز با شلیک گلوله به قتل رساندم و وقتی به خانه برادرم رسیدم، جسد او را از داخل ماشینم بیرون کشیدم و پارکینگ منزل برادرم رها و فرار کردم.

گفتنی است متهم که متولد شهرستانی غیر از بوشهر است، ساعتی پس از این جنایت و در حالی که قصد داشت از بوشهر فرار کند، با اقدام غافلگیرکننده پلیس دستگیر شد.

ارسال نظر