کد خبر : 12625

امام جمعه دشتی: لزوم برنامه ریزی برای حل مشکل اشتغال جوانان دشتی

امام جمعه دشتی: لزوم برنامه ریزی برای حل مشکل اشتغال جوانان دشتی

بوشهر24: امام جمعه خورموج گفت: اکنون جوانان در حوزه‌های مختلف دارای مشکلاتی هستند که مهم‌ترین آن اشتغال آنها است باید مسئولان به این مشکل جوانان در دشتی توجه جدی کنند.

به گزارش"بوشهر24"، حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح در خطبه‌های نمازجمعه خورموج با تبریک نیمه شعبان سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) اظهار داشت: در سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت باید جشن‌های آن با معرفت افزایی و بصیرت افزایی برگزار شود تا منطق ظهور برای نسل جدید تبیین شود.

وی با تسلیت 14 خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره)، بیان کرد: حضرت امام راحل شخصیتی بی‌نظیر در جهان هستند که لازم است ابعاد شخصیتی این امام بزرگوار برای آحاد جامعه تببین شود تا جایگاه امام راحل در تحولات جهانی در ظلم ستیزی و استکبار ستیزی مشخص شود.

خطیب نماز جمعه خورموج با تاکید بر باشکوه برگزار شدن مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) تصریح کرد:  برگزاری مراسم سالگرد امام راحل سبب ناامیدی دشمنان در اجرای ترفندهای خود می‌شوند و بحمدالله به کوری دشمنان امسال قشرهای مختلف ملت ایران حضور گسترده‌ای در مراسم بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند.

امام جمعه خورموج با تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، افزود: جوانان سرمایه هر ملت و جامعه‌ای تشکیل می‌دهند و توجه به مطالبات و خواسته‌های این قشر باید در اولویت قرار داشته باشد.

مصلح با تاکید بر حل مشکلات جوانان شهرستان دشتی گفت: مشکل جوانان تنها فضاهای ورزشی و تفریحی نیست بلکه جوانان خواسته و مطالبات مهم‌تری دارند که باید حل و فصل شود.

وی با تاکید بر حل اشتغال جوانان شهرستان دشتی افزود: اکنون یکی از مهم‌ترین معظلات جوانان شهرستان دشتی نبود اشتغال پایدار است که باید مسئولان امر به خواسته جوانان توجه جدی کنند.

خطیب نماز جمعه خورموج با اشاره به روز جهانی بدون دخانیات گفت: دخانیات از مهم‌ترین زیرساخت‌ها در بعد آسیب‌های اجتماعی است که باید این موضوع در بین دانش آموزان و دانشجویان تبیین شود.

امام جمعه خورموج با گرامیداشت روز سربازان گمنام امام زمان(عج) تصریح کرد: این عزیزان با تلاش شبانه‌روزی در پی ایجاد امنیت پایدار هستند که وظیفه مهم و سنگینی بر دوش این عزیزان است که جای قدردانی و سپاسگزاری دارد./تسنیم

ارسال نظر