کد خبر : 12743

۳۸ هزار درخواست مردم بوشهر از رئیس جمهور با پاسخ مثبت روبرو شد

۳۸ هزار درخواست مردم بوشهر از رئیس جمهور با پاسخ مثبت روبرو شد

مدیر کل بازرسی، حقوقی و رسیدگی به شکایات استانداری بوشهر گفت: ۳۸ هزار درخواست مردم بوشهر از رئیس جمهور با پاسخ مثبت روبرو شد.

به گزارش " بوشهر24 "، عباس قلی‌پور یکشنبه‌شب در جمع خبرنگاران به تشریح وضعیت رسیدگی‌ به درخواست‌های مردمی سفر رئیس جمهور به استان بوشهر پرداخت و اظهار داشت: در جریان سفر هیئت دولت درخواست‌های مردم با روش‌های مختلفی به صورت مستقیم و تلفنی دریافت شد.

وی با اشاره به دریافت ۵۶ هزار و ۱۷۱ درخواست از مردم بوشهر خطاب به هیئت دولت، اضافه کرد: رسیدگی به خواسته‌های مردم بوشهر از رئیس جمهور و هیئت دولت از ابتدای بهمن ماه آغاز شد.

مدیر کل بازرسی، حقوقی و رسیدگی به شکایات استانداری بوشهر ادامه داد: درخواست‌ها در قالب ۴۵۵ موضوع دسته‌بندی شد و به ۱۳۰ دستگاه اجرایی استان بوشهر ارجاع شد.

وی با بیان اینکه بیشترین درخواست‌ها مربوط به شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دشتی و تنگستان بود، بیان داشت: بیش از ۵۳ هزار درخواست، بیش از دو هزار شکایت و ۲۰۰ انتقاد و ۱۸ تقدیر در این موارد قرار گرفت.

قلی‌پور با بیان اینکه بیش از ۳۸ هزار درخواست مورد موافقت قرار گرفت و پاسخ مثبت دریافت کردند، اضافه کرد: بیش از ۱۲ هزار درخواست با مشاوره پاسخ داده شد و پاسخ پنج هزار مورد نیز منفی بود و ۲۱۲ مورد هم نیازی به پیگیری نداشت.

وی با بیان اینکه بیشترین درخواست‌ها مربوط به مساعدت مالی با ۱۶ هزار مورد و تسهیلات بانکی با ۱۱ هزار مورد و اشتغال با شش هزار مورد بود، افزود: بیشترین دستگاه‌هایی که درخواستی به آنها صورت گرفته بود نیز استانداری بوشهر، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی بودند./ مهر

ارسال نظر