کد خبر : 12744

ساخت بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی جدید در بوشهر

ساخت بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی جدید در بوشهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی جدید در بوشهر ساخته می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، علیرضا رئیسی عصر یکشنبه در نشست با دانشجویان علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: تلاشهای بسیار زیادی را به منظور رفع مشکلات دانشجویان داشته‌ایم و به دستاوردهای خوبی نیز در این زمینه دست یافته‌ایم.

وی اضافه کرد: تلاش داریم که با برگزاری نشست‌های مستمر با دانشجویان به خوبی در جریان مشکلات و نیازهای دانشجویان قرار گرفته و از نظرات دانشجویان در اقدامات و برنامه‌های توسعه‌ای خود استفاده کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: توسعه دانشکده و دوره‌های علوم پزشکی با دیگر رشته‌ها متفاوت است و به موارد بیشتری نیاز دارد و ما تلاش داریم تا از همه ظرفیت‌ها برای توسعه دانشگاه استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه افزایش تعداد دانشجویان و رشته‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بدون ایجاد فضاهای لازم مشکلاتی را ایجاد کرده، ادامه داد: مشکل فیلدهای آموزشی بالینی را به صورت جدی در دستور کار داریم و برنامه‌ریزی خوبی صورت گرفته است.

رئیسی از ساخت بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی جدید در بوشهر خبر داد و بیان داشت: این بیمارستان در مجاورت بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر ساخته می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همچنین از ساخت مجتمع بیماران خاص در بوشهر خبر داد و افزود: با ساخت این واحدهای درمانی، فضاهای آموزشی بالینی افزایش می‌یابد./ مهر

ارسال نظر