کد خبر : 12770

شهرداری تمایلی به حضور بخش خصوصی در پروژه پارک بانوان بوشهر ندارد

شهرداری تمایلی به حضور بخش خصوصی در پروژه پارک بانوان بوشهر ندارد

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: در شهرداری بوشهر فضایی ایجاد شده است که تمایل چندانی برای ورود بخش خصوصی برای مدیریت بر پلاژ بانوان وجود ندارد.

به گزارش " بوشهر24 "، عبدالخالق برزگرزاده ظهر امروز در حاشیه نشست شورای شهر بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حالی‌ که در قریب به‌اتفاق شهرهای بزرگ و کوچک کشور مدیریت بر فضاهای خاص بانوان از جمله استخرها به بخش خصوصی واگذار شده است، به دلایل مبهم اجازه ورود بخش خصوصی برای مدیریت بر پلاژ بانوان داده نمی‌شود.

وی با اعلام اینکه منع قانونی در این زمینه وجود ندارد، افزود: با توجه به گرم شدن هوا و فرارسیدن تعطیلات تابستان پلاژ بوشهر ظرفیت مناسبی برای استفاده بانوان است.

دیگر عضو شورای  شهر بوشهر نیز گفت: توسعه پلاژ بانوان و اتصال آن به بوستان دانشجو به‌عنوان یک مجموعه اختصاصی برای استفاده بانوان نیازمند یک نگاه ویژه در شورای شهر است.

رضا قادریان افزود: برای هرگونه تصمیم‌گیری در این زمینه نیازمند بررسی جامع در کمیسیون تخصصی مربوطه در شورای شهر هستیم.

وی یادآور شد: در حوزه سرمایه‌گذاری با توجه به عملکرد مطلوب شهردار کنونی در دوره‌ای که وی در دهه هشتاد شهردار بوشهر بوده است، انتظار می‌رود شهر بوشهر را در این زمینه فعال کند.

قادریان با انتقاد از یکی از پیمانکاران شهرداری بوشهر گفت : کارگران بخش پسماند در دو ماه گذشته موفق به اخذ حقوق ماهانه خود نشده‌اند و از آن‌ها هر 15 روز یک‌بار قرارداد جدید امضاء گرفته می‌شود.
/ فارس

ارسال نظر